Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Krzysztof Kulawik, Rybnik. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Krzysztof Kulawik, NIP 6412168806, adres kancelarii: ul. Piasta 12/1, 44-200 Rybnik, tel.: 32 440 74 05, e-mail: rybnik.kulawik@komornik.pl Prosimy Państwa o wystawianie opinii temu komornikowi, formularz do ich publikowania znajduje się pod spodem.
Krzysztof Kulawik komornikiem został w lutym 2012 roku. Zerknąłem do działu „licytacje” na stronie internetowej tego komornika i widzę, że publikuje w tym momencie jedno ogłoszenie licytacji i jest to samochód. Przedmiot licytacji ładnie udokumentowany fotografiami.

8 czerwca, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Krzysztof Kulawik, Rybnik. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Krzysztof Kulawik, Rybnik. Opinie.'.

 1. Dzień Dobry mam zajęcia komornicze zakładając działalność czy komornik może zabrać mi wszystkie dochody? Jako przewoźnik.

  Jacek

  17 Lis 19 o 12:28

 2. Dzień dobry, może zabrać wszystkie dochody z konta firmowego. Częściowo można tego uniknąć używając konta osobistego jako firmowego (da się tak). Na koncie osobistym (także przedsiębiorcy) przysługuje kwota wolna co miesiąc stanowiąca 75% minimalnego wynagrodzenia ustawowego. Dobre konta osobiste polecam tutaj. Poza tym, jeżeli komornik sprawdzi w bankach czy i w którym ma Pan konto i je zajmie, to ponownego sprawdzenia najprawdopodobniej nie dokona wcześniej jak za 5-6 miesięcy czyli po tym pierwszym sprawdzeniu może Pan założyć konto w innym banku i na 90-95% pozostanie niezajęte przez kilka miesięcy.

  admin

  Administrator

  17 Lis 19 o 13:23

Skomentuj