Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Krystian Stachowiak, Zielona Góra. Opinie.

1 komentarz

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze Krystian Stachowiak, NIP 9231649389, adres kancelarii: ul. Bartosza Głowackiego 1, 65-301 Zielona Góra, tel./: 68 453 66 02, e-mail: zielona.gora.stachowiak@komornik.pl Prosimy Państwa (wierzycieli jak też dłużników) o publikowanie poniżej Waszych opinii o tym komorniku.
Krystian Stachowiak komornikiem jest od stycznia 2016 roku. Widzę że ten komornik nie publikuje żadnych ogłoszeń licytacji na swojej firmowej stronie internetowej, nawet nie ma tam zakładki przeznaczonej na ten cel.

7 kwietnia, 2018

kategoria komornicy

1 komentarz do 'Komornik Krystian Stachowiak, Zielona Góra. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Krystian Stachowiak, Zielona Góra. Opinie.'.

  1. Czy to niekompetencja, czy zamierzone działania, a możecie tylko nonszalancja w tak typowej sprawie jak ściąganie długu od alimenciarza… jednak wierzyciel powinien dokładnie kontrolować stan swoich rozliczen z komornikiem, by nie zostać oszukanym. Zdarzają się podwójne księgowania jednej wpłaty, nieściąganie odsetek od dłużnika mimo wyraźnego nakazu w wyroku. Wskazanie na popełnione przez komornika błędy w rozliczeniach z wierzycielem nie zostały przedstawione wierzycielowi żadne dokumenty księgowe z przejętych od dłużnika kwot. Za błędy w czynnościach komorniczych obarcza się wierzyciela.

    EW

    4 Cze 18 o 17:21

Skomentuj