Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Kinga Teller Kopyt, Warszawa. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi Południe w Warszawie Kinga Teller Kopyt, NIP 5321575296, adres kancelarii: ul. Zamieniecka 46 lok. B1, 04-158 Warszawa, tel.: 22 468 10 20, e-mail: warszawa.teller@komornik.pl Zapraszamy wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych do wpisywania opinii o tym komorniku; zapraszamy wierzycieli i dłużników w egzekucjach przez nią prowadzonych. Pani Kinga Teller Kopyt komornikiem jest od lipca 2013 roku.

19 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Kinga Teller Kopyt, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Kinga Teller Kopyt, Warszawa. Opinie.'.

 1. Dziwne, bo komornik dopiero od sześciu lat, to powinna być zaangażowana jak inni nowi ale nie jest. To że egzekucja nieskuteczna to jedno jeszcze bym zrozumiał ale to jak była niby prowadzona to po prostu skandal.

  Z kopyta!

  23 Lis 19 o 18:14

 2. Skandaliczna praca! Zero kontaktu. Anonimowe osoby w kancelarii, które telefonicznie odmawiają przedstawienia się. Są aroganckie i utrudniają zamkniecie sprawy. Księgowość zlecona na zewnątrz i brak wglądu w stan rachunków na bieżąco. Czyli regulujesz kwotę zajęcia ale oni twierdzą, że nie uregulowałeś i nic nie wpłaciłeś. Mija tydzień, odsetki rosną a oni nadal twierdzą, że wpłaty nie było. Pani komornik jest ciałem widmo i nie można z nią porozmawiać telefonicznie. O kontakcie z jej strony można zapomnieć chyba, że sama zaplanuje sobie realizację na miejscu u dłużnika. Dramat i hańba dla zawodu komornika. Narażanie dłużnika na koszty!

  Pit

  11 Lut 20 o 10:02

 3. Dłużnik narażony. Znakomita reklama komornika.

  taki jeden

  6 Maj 20 o 21:25

 4. Obawiałam się napisać ale widzę że nie tylko ja mam negatywna opinię o pracy tej kancelarii. Oni pracują tylko dla siebie i tylko wobec swoich zasad. Jeśli jakiś termin jest ustalony ustawowo, to choćbyś prosił, błagał i dopełnił formalności, to i tak będą czekać do ostatniego dnia tego terminu. Niczego nie można przyspieszyc i niczego nie można się doprosić. Tak to prawda anominy po drugiej stronie słuchawki a w gps nawet nie ma tego adresu, żeby dojechać i osobiście. Brak reakcji na maile. Dobrze, że obecna władza choćby mówi o reformie sądownictwa i zawodów pokrewnych. Słaba praca jakby jednostronna.

  Monteskio

  11 Lut 20 o 12:48

 5. Kiedyś na pytanie dlaczego na maile nie odpisują usłyszałem epicki tekst – :Strony wnosza do Kancelarii tylko na piśmie z podpisem własnoręcznym” To po co macie i podajecie maila w pismach???? 😀 A i strona internetowa, co też jest na pismach – nie istnieje (sic!)

  Bezpraw

  15 Lut 20 o 15:17

Skomentuj