Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Kazimierz Jarosław Siara, Dąbrowa Górnicza. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej Kazimierz Jarosław Siara, NIP 6251640361, adres kancelarii: ul. 3 Maja 13/6, 41-300 Dąbrowa Górnicza, tel.: 32 261 00 99, e-mail: dabrowa.gornicza.siara@komornik.pl Zapraszamy do dodawania pod spodem opinii o tym komorniku.
Kazimierz Jarosław Siara został komornikiem w czerwcu 2010 roku. Robią wrażenie licytacje ogłaszane przez niego na jego firmowej stronie internetowej. Po pierwsze dlatego, że niewielu komorników ogłasza licytacje na swoich stronach internetowych. Po drugie i przede wszystkim dlatego, że na przykład w tym momencie (kiedy sporządzana jest niniejsza notatka) ogłasza nie tylko licytacje dwóch nieruchomości ale też sześciu ruchomości i to nie tylko pojazdów, ale też telewizora oraz kruszywa. Można odnieść wrażenie, że jest to rzetelny, pracowity komornik.

11 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Kazimierz Jarosław Siara, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Kazimierz Jarosław Siara, Dąbrowa Górnicza. Opinie.'.

 1. To jest chyba jedyny dobry komornik w Dąbrowie Górniczej. Piszę jako wierzyciel.

  Zaku

  16 Sty 18 o 19:54

 2. A sprawdzałeś innych, ilu?

  dozorca

  Administrator

  16 Sty 18 o 20:29

 3. Siara zajmuje mi rachunek bankowy od miesiąca, mniej więcej. Za dwa tygodnie mam otrzymać zapłatę zza granicy, nie chcą inaczej tych pieniędzy przesłać, tylko na konto. Pytanie:jeżeli te pieniądze wpłyną na to konto zajęte od miesiąca, to zostaną ściągnięte przez komornika?

  Daria

  3 Lis 19 o 17:10

 4. Jeżeli konto nie zostało zwolnione to każdy przelew na nie zostanie przekazany komornikowi. Jednakże skoro konto zajął, jak piszesz, miesiąc temu, to na 95% w ciągu kolejnego miesiąca (i przez kilka następnych miesięcy) nie będzie znowu wysyłał zapytań do banków czy masz konto. Możesz zatem szybko założyć nowe konto, polecam te przez internet tutaj, i podać je zagranicznemu płatnikowi.

  admin

  Administrator

  3 Lis 19 o 17:46

Skomentuj