Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Katarzyna Huras, Sosnowiec. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Katarzyna Huras, NIP 6442489610, adres kancelarii: ul. Modrzejowska 45, 41-200 Sosnowiec, tel.: 32 294 57 47, e-mail: sosnowiec.huras@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tym komorniku; to pytanie do wierzycieli i do dłużników.
Katarzyna Huras została komornikiem prawdopodobnie w 2009 roku. Na swej firmowej witrynie internetowej nie publikuje żadnych aktualnych ogłoszeń licytacji (jest jedno dalece nieaktualne – sprzed kilku lat).

6 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Katarzyna Huras, Sosnowiec. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Katarzyna Huras, Sosnowiec. Opinie.'.

 1. Jeżeli też w Sosnowcu mieszkasz, to jest dość prawdopodobne że przyjdzie jeżeli zawiodą: egzekucja z konta bankowych, z wynagrodzenia, z nadpłaty podatku. Jednak często w takich przypadkach dłużnika nie ma w domu (albo jest ale nie otwiera drzwi) i na tym koniec. Wierzyciel co prawda ma prawo zażyczyć sobie ażeby komornik przy pomocy ślusarza wyważył drzwi i wszedł z policją jednak koszt zaliczki wymaganej na ten cel skutecznie odstrasza większość wierzycieli.

  admin

  Administrator

  21 Maj 19 o 15:24

 2. Mam u tej komornik dług niecałe 1500 złotych czy raczej przyjedzie do mnie do mieszkania czy za mała to kwota?

  Kamilka

  21 Maj 19 o 14:48

 3. Bezskuteczna. jedyny skuteczny komornik w Sosnowcu to Becker a kiedyś Zieliński Łukasz ale został odwołany wiele lat temu. A do pani Huras moja sprawa trafiła wskutek zbiegu egzekucji.

  Łulf

  6 Gru 19 o 17:34

 4. Też mam u niej bezskuteczną, duża wierzytelność która zachwiała mi firmą. Możliwe że mamy tego samego dłużnika. Teraz rozglądam sie za jakimś kredytem obrotowym bo już nie daję rady.

  Anonim

  8 Gru 19 o 11:02

 5. Jeżeli jest zbieg egzekucji to nie wygląda to obiecująco i najskuteczniejszy komornik nic nie zdziała. Co do kredytów obrotowych (łatwo osiągalnych), to polecam ten.

  admin

  Administrator

  8 Gru 19 o 11:32

Skomentuj