Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Katarzyna Gibas, Kraków. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Nowej Huty w Krakowie Katarzyna Gibas, NIP 6591437498, adres: ul. Stadionowa 1, 31-751 Kraków, tel.: 12 685 04 60, tel. kom.: 509 129 225, e-mail: krakow.gibas@komornikid.pl Przekaż poniżej opinię o tej pani komornik, jako wierzyciel lub dłużnik który miał z tym komornikiem do czynienia.
Katarzyna Gibas rozpoczęła działalność gospodarczą jako komornik w 2012 r. na stronie internetowej publikuje w tym momencie ogłoszenie o licytacji sprzed trzech lat… i to wszystko. Tyle od nas, Wy piszcie.

24 września, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Katarzyna Gibas, Kraków. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Katarzyna Gibas, Kraków. Opinie.'.

 1. Czy jest możliwość odblokowania przez Panią Komornik konta bez którego prowadzenie działalności jest niemożliwe? jeszcze przed wszczęciem egzekucji spłaciłem wierzycielowi trzy raty i teraz mama zamiar spłacać Pani Komornik ale przy zablokowanym koncie nie mam szans na dalsze funkcjonowanie jako firma.

  badylarz

  4 Gru 19 o 23:11

 2. Bez polecenia ze strony wierzyciela komornik nie ma prawa odblokować konta. Rozumiem, że zajęcie konta miało miejsce całkiem niedawno? Jeżeli tak, to polecam założenie nowego konta w innym banku i na 90% nie zostanie ono zablokowane w ciągu co najmniej 5 miesięcy. Komornicy bardzo rzadko w takim czasie ponownie pytają banki czy dłużnik nie ma aby nowego konta (takie zapytania są odpłatne). Dobre konta osobiste są tutaj. Polecam osobiste a nie firmowe bo na osobistym jest zagwarantowana kwota wolna od egzekucji a na firmowym nie. Można osobistego z powodzeniem używać jako firmowego.

  admin

  Administrator

  5 Gru 19 o 06:08

Skomentuj