Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Karolina Trykacz-Wnuk, Olsztyn. Opinie.

7 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Karolina Trykacz- Wnuk, NIP 8451671396, adres kancelarii: ul. Wyzwolenia 16 lok. 2, 10-106 Olsztyn, tel.: 89 527 58 11, e-mail: olsztyn.trykacz@komornikid.pl Prosimy Państwa – wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych – o pozostawienie poniżej opinii o tym komorniku i o pracownikach. Karolina Trykacz- Wnuk komornikiem sądowym jest od października 2011 roku.

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Karolina Trykacz-Wnuk, Olsztyn. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Karolina Trykacz-Wnuk, Olsztyn. Opinie.'.

 1. Jak można sprawdzić się u tego komornika?

  buzu

  26 Sie 19 o 07:22

 2. Powiedzieć, że chyba jesteś dłużnikiem, tylko że długo nie było Cię w domu i korespondencji nie odbierałeś, więc prosisz o sprawdzenie, bo powiedzmy akurat masz pieniądze i chcesz długi swoje spłacić. Przez telefon nie powinni Ci udzielić odpowiedzi – informacji, bo nie wiedzą czy Ty to na pewno Ty. Czyli idziesz do komornika i prosisz jak wyżej i pokazujesz dowód osobisty. Z tym, że wierzyciel mógł zlecić egzekucję jakiemuś innemu komornikowi a więc niekoniecznie temu, co ma siedzibę najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Jeżeli nigdzie wyjeżdżałeś, pocztę odbierałeś, to każdy komornik który by wszczął przeciwko Tobie postępowanie egzekucyjne, musiałby Cię o tym pisemnie poinformować. Jeżeli więc nie otrzymałeś żadnego pisma od komornika, to wygląda na to że (póki co) żaden komornik nie prowadzi przeciwko Tobie egzekucji.

  admin

  Administrator

  26 Sie 19 o 08:03

 3. Karolina Trykacz-Wnuk zajmuje konta bez uprzedzenia co jest niezgodne z prawem. Jutro napisze skargę na panią komornik oraz zawiadomie prokuraturę z art. 231 kk.

  kryska

  22 Mar 20 o 21:47

 4. Nie wygłupiaj się. To jest zgodne z prawem ponieważ komornik wysyła bankowi polecenie zajęcia drogą elektroniczną a odpis zajęcia dłużnikowi – pocztą poleconą. Dlatego konto masz zablokowane już zanim otrzymasz od komornika odpis zajęcia.

  admin

  Administrator

  22 Mar 20 o 22:10

 5. Rozumiem a czy istnieje opcja żeby komornik zwolnił konto, jakieś porozumienie co do spłat?

  kryska

  23 Mar 20 o 09:57

 6. Jeżeli wierzyciel nie zawnioskuje o zwolnienie konta to komornik nie ma prawa zwolnić. Możesz poradzić sobie inaczej a mianowicie zakładając konto w innym banku, bo jeżeli teraz komornik szukał Twoich rozpytując banki, to na dziewięćdziesiąt procent w ciągu następnych kilku miesięcy nie wznowi poszukiwania. Korzystne konta osobiste można otworzyć tutaj a firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  23 Mar 20 o 10:16

 7. Konkretna babka, wysoce skuteczna, można polecać.

  wierzyciel

  4 Maj 20 o 16:59

Skomentuj