Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Karol Gołębiewski, Warszawa. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Karol Gołębiewski, adres: ul. Woronicza 31/73, 02-640 Warszawa, tel.: 22 848 31 27, e-mail: warszawa.golebiewski@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak też i dłużników z postępowań egzekucyjnych o wyrażanie pod spodem opinii na temat tego komornika i jego pracowników. Karol Gołębiewski został komornikiem sądowym w lutym 2016 roku.

17 kwietnia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Karol Gołębiewski, Warszawa. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Mam egzekucję zaległych alimentów. Bieżące płacę bezpośrednio matce dziecka. Prowadzę legalną działalność gospodarczą, muszę opłacić ZUS, najem urządzeń do prowadzenia DG, koszty utrzymania firmy. Gdzieś czytałem, że mogę sądownie ustalić kwotę wolną od zajęcia, która pozwoli mi na opłacenie kosztów związanych z prowadzeniem działalności oraz własnych minimalnych kosztów egzystencjalnych. Jak to mogę zrobić?

  Anonim

  20 Maj 20 o 16:21

 2. Ja nie znajduję nigdzie stosownych przepisów które umożliwiałyby to. Przeczytałem gdzieś że RPO Adam Bodnar działał coś (postulował) w tym kierunku i miała powstać grupa robocza gdyż Ministerstwo przyznało mu rację tzn. że istotnie przedsiębiorca też powinien korzystać z jakiejś kwoty wolnej ale nic poza tym mi nie wiadomo.
  Można dość skutecznie unikać zajęcia konta zmieniając je co pewien czas (nie likwidując poprzedniego żeby nie prowokować komornika do poszukiwań nowego). Komornicy generalnie nie częściej jako 5-6 miesięcy ponawiają poszukiwania konta więc nowe konto miesiącami może być wolne. Dobre konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  20 Maj 20 o 16:49

Skomentuj