Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Kamila Glazik, Bydgoszcz. Opinie.

11 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Kamila Glazik, NIP 5542565913, adres kancelarii: ul. B. Chrobrego 12/1, 85-047 Bydgoszcz, tel.: 515 015 415, e-mail: kamila.glazik@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa – zarówno wierzycieli jak i dłużników –  opinii o tej pani komornik. Prosimy publikować je pod spodem. Kamila Glazik rozpoczęła prowadzenie kancelarii komorniczej w kwietniu 2017 roku.  W chwili obecnej (gdy sporządzamy niniejsza notatkę) pani komornik co prawda nie publikuje na swej stronie internetowej żadnego ogłoszenia licytacji nieruchomości ale imponuje tam liczbą aktualnych ogłoszeń licytacji różnego rodzaju ruchomości.

16 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Kamila Glazik, Bydgoszcz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Kamila Glazik, Bydgoszcz. Opinie.'.

 1. Nie wiecie co ile ta komornik sprawdza czy jest nowe konto w banku?

  Anonim

  17 Lut 18 o 16:15

 2. Nie wiem jak często pani Glazik sprawdza czy jest nowe konto ale generalnie z moich doświadczeń z innymi komornikami wynika, że nie częściej jak co 4-6 miesięcy. Dobre konta osobiste są tutaj.

  admin

  Administrator

  17 Lut 18 o 19:11

 3. Wredna sztuka po trupach do celu
  Licytacje ustawiane pod konkretnego nabywce
  Szkoda gadać

  Montaż

  7 Maj 18 o 20:05

 4. Pani Komornik owszem wybitna w byciu niegrzecznym i nieprofesjonalnym urzędnikiem państwowym. Bardzo łatwo ulega emocjom, przedrzeźnia zachowując się przy tym jak 5-letnie dziecko a nie dorosły człowiek wykonujący obowiązki służbowe. Egzekujca komornicza prowadzona w sposob nie do konca zgodny z prawem, błędy w protokole, widać że rodzice nie nauczyli, że od kłamania rośnie nos i ma krótkie nogi. Widać musi dostac lekcje kultury osobistej od innych ludzi Chociaz szkoda bo takie rzeczy wynosi się z domu. Jako świadek a nie bezpośredni zainteresowany czynnościami komorniczymi rozumiem, że to wykonywana praca, rozumiem jej istotę natomiast nie wiem co tu jest do obnoszenia się co robiła pani komornik z funkcją jaką pełni. Tragicznie nieprofesjonalna kobieta

  zniesmaczony

  13 Wrz 18 o 18:00

 5. Do ZNIESMACZONY: komornik nie jest urzędnikiem państwowym. Jest przedsiębiorcą który gdy wykonuje czynności egzekucyjne to jest zarazem funkcjonariuszem publicznym (ale nie nie urzędnikiem państwowym).

  znawca

  21 Maj 19 o 15:36

 6. Komornik też człowiek,taki ma zawód. Gdyby pobłażał kazdemu,nie zarobiłaby na chleb.Musi byc twardą sztuką.Jeżeli komus bardzo zalezy,uważam,ze może się dogadać.Wystarczy szczerze porozmawiać.TO TEŻ CZŁOWIEK.

  Anna

  18 Gru 18 o 20:59

 7. Potwierdzam, wredna sztuka bez skrupułów. W wywiadzie na you tube i w komentarzach kreuje się na sprawiedliwą i wyrozumiałą, trzeba by nagrać ją podczas egzekucji i maska opadnie.

  grubszy niż dłuższy

  6 Gru 19 o 18:21

 8. Wierzyciela prosiłem o wycofanie egzekucji z konta bankowego i się zgodził ale Glazik się nie zgodziła i powiedziała, że jak chce wycofać egzekucję to ze wszystkiego co oznacza umorzenie.

  grubszy niż dłuższy

  6 Gru 19 o 18:24

 9. Komornik nie ma prawa nie zgodzić się na zwolnienie tylko rachunku bankowego jeżeli wierzyciel o to zawnioskuje. Twój wierzyciel zapewne okłamał Cię. Jeżeli chcesz mieć wolny rachunek bankowy to załóż nowy w innym banku. Komornicy generalnie bardzo rzadko ponownie pytają banki o rachunki bankowe dłużnika. Jeżeli zajęcie rachunku bankowego miało miejsce np. miesiąc temu (wskutek informacji z banku w odpowiedzi na zapytania komornika do banków), to na 90% w ciągu najbliższych 4-5 miesięcy ponownych zapytań ze strony komornika nie będzie. Korzystne rachunki osobiste które można założyć online są tutaj. Tylko sugeruję nie trzymać na rachunku więcej pieniędzy niż trzeba, bo jakieś tam ryzyko zajęcia jest i wzrasta z upływem czasu o ile komornik nie umorzy egzekucji z powodu bezskuteczności.

  admin

  Administrator

  6 Gru 19 o 18:55

 10. Zawzięta i skuteczna babka i fajna dupa. Przedzierzgnąłbym się z wierzyciela (już byłego) w dłużnika żeby przyjechała do mnie na czynności…

  jaran

  2 Cze 20 o 07:36

 11. Przyjedzie z policją i będzie „orgia”. Policyjna pała w Twojej d…e i przetrząsanie chaty przez K.G. Komornik to urzędnik państwowy, uważaj na słowa nawet w necie.

  admin

  Administrator

  2 Cze 20 o 07:49

Skomentuj