Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Kamila Czapor-Mleczko, Wrocław. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Krzyków Kamila Czapor-Mleczko, NIP 9251824766, adres kancelarii: al. Armii Krajowej 10B/4, 50-541 Wrocław, tel.: 71 786 41 70 Prosimy o wyrażanie opinii o tej kancelarii komorniczej.
Pani Kamila Czapor-Mleczko mleczko komornikiem jest od grudnia 2013 roku, tak przynajmniej wynika z rejestrów. Jednak choć minęło od tego momentu kilka lat, to  jej strona internetowa jest dopiero w budowie (w chwili gdy pisana jest niniejsza notatka) i jest to póki co jedynie wizytówka na której nawet nie podano adresu e-mail.

1 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Kamila Czapor-Mleczko, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Kamila Czapor-Mleczko, Wrocław. Opinie.'.

 1. Chciałabym rozpocząć działalność gospodarczą jako opiekunka osób starszych. Ale mam na swoim koncie dług i właśnie Czapor-Mleczko która i jej świta powinna zostać wykluczona z wykonywania zawodu ale naczytawszy się w internecie o kaście sądowej i komorniczej rozumiem że nie ma sensu tego skarżyć. Dlatego moje pytanie do Admina. Praca była by prowadzona za granicą A działalność otwarta w Polsce. Czy w jaki kolejek sposób komornik może zająć mi pensje. Nadmieniam że wypłaty nie będę przychodzić na konto w Polsce tylko na konto lub do ręki za granicą.

  Ixowska

  9 Lis 19 o 10:15

 2. Pisząc o wykluczaniu z wykonywania zawodu wypadałoby podać obiektywne powody. Komornik musi wykonywać swe obowiązki, wierzyciele tego wymagają i przepisy im to nakazują pod rygorem konsekwencji.
  Co do Pani pytania, to w takiej sytuacji jak pani przedstawia, nie zajmie pensji / zapłaty za usługę. Mógłby zająć u źródła czyli u pracodawcy / klienta ale tylko wówczas, gdyby byli oni podmiotami mającymi siedzibę w Polsce.

  admin

  Administrator

  9 Lis 19 o 11:02

 3. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Tzn jak dobrze rozumiem mogę bez problemu otworzyć sobie działalność gospodarczą bez obawy zajęcia mi czego kolejek przez komornika. Chodzi mi przede wszystkim aby mieć ubezpieczenie zdrowotne i przynajmniej jakieś składki na przyszłą emeryturę.

  Ixowska

  9 Lis 19 o 11:14

 4. Tak jak napisałem, jeżeli konto będzie w zagranicznym banku i kontrahenci / pracodawca zagraniczni, to tak.

  admin

  Administrator

  9 Lis 19 o 11:32

Skomentuj