Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Kamil Pietrasik, Łódź. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa Kamil Pietrasik, NIP 7291434680, siedziba: ul. Dąbrowskiego 17/21, 93-177 Łódź, tel.: 42 632 16 57, 665 884 500, e-mail: kamilpietrasik@komornik.pl Prosimy o dodawanie opinii na temat pracy tego komornika i jego całej kancelarii.
Kamil Pietrasik komornikiem został w 2002 roku. Zatrudnia w chwili obecnej 88 osób. Na stronie internetowej publikuje obwieszczenia nie tylko nieruchomości ale i ruchomości (i tak też, w tym momencie jest obwieszczona licytacja samochodu ale też obrazów). To mi się osobiście podoba.

10 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Kamil Pietrasik, Łódź. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Kamil Pietrasik, Łódź. Opinie.'.

  1. Jest to wyróżniając się w Łodzi kancelaria komornicza. Inne które tam sprawdziłem jadą po najmniejszej linii oporu i szybko umarzają sprawy. pan Pietrask daje popalić trudnym dłużnikom czego są niekiedy zaskakujące miłe dla wierzyciela efekty.

    zenum

    17 Sty 18 o 18:10

  2. A zadzwoń do księgowości i powiedz że jesteś pracownikiem ich klienta i powiedz że chcecie opłacić fakturkę ale numer konta jest zupełnie niewyraźny, bo Ci się kawa wylała na fakturę i od razu jednym tchem, czy tę fakturę będziecie mogli wymienić, ale że już chcecie ją opłacić, więc niech poda nr konta. No, może Cię zapytać, z jakiej firmy dzwonisz; to mam nadzieję że chyba znasz choć niektórych ich klientów skoro pracowałeś. Możesz też podszyć się pod nowego klienta i kupić jakiś drobiazg na fakturę i tez będziesz miał nr konta. Czasem nr konta podany jest też na firmowej stronie internetowej. Zerknij też do historii przelewów na Twoim koncie osobistym, jeżeli wypłatę przelewali Ci na konto. Może mają wciąż to samo konto.

    kracik

    17 Sty 18 o 18:17

Skomentuj