Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Kamil Michalski, Gdańsk. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Kamil Michalski, NIP 6141521543, adres kancelarii: ul. Jagiellońska 13/209, 80-371 Gdańsk, tel.: 58 761 45 45, e-mail:
gdansk.michalski@komornik.pl Prosimy Państwa (wierzycieli i dłużników z postępowań egzekucyjnych) o wystawianie pod spodem opinii temu komornikowi i jego kancelarii (pracownikom). Kamil Michalski został komornikiem sądowym we wrześniu 2014 roku.

2 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Kamil Michalski, Gdańsk. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Kamil Michalski, Gdańsk. Opinie.'.

 1. Ambitny komornik, skuteczność ponadprzeciętna. Wie jak zadziałać, żeby dłużnik nie zdążył sprzątnąć pieniędzy z konta czego niestety nie potrafili inni komornicy w sprawach które miałem kilka la temu.

  suchy

  24 Lis 19 o 12:38

 2. Kilka lat temu zajęcie rachunku bankowego od komornika do banku przesyłane było pocztą więc bardzo często było tak, że dłużnik któremu komornik wysłał kopię zajęcia tego samego dnia co do banku (taki miał obowiązek) otrzymywał kopię zanim bank zablokował konto… Obecnie zajęcia od komornika do banku przesyłane są drogą elektroniczną a dłużnikowi jak dawniej – pocztą poleconą więc więcej pisać chyba nie muszę.

  admin

  Administrator

  24 Lis 19 o 13:20

Skomentuj