Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Justyna Trela – Michałkiewicz, Kraków. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Podgórza w Krakowie Justyna Trela- Michałkiewicz, NIP 6561837000, siedziba kancelarii: ul. Bolesława Limanowskiego 26/2, 30-534 Kraków, tel.: 12 267 61 07, 608 065 327, e-mail: krakow.trela-michalkiewicz@komornik.pl Prosimy o opinie o tym komorniku.
Justyna Trela- Michałkiewicz została komornikiem sądowym w sierpniu 2013 roku. na stronie internetowej w zakładce „licytacje ruchomości” nie ma żadnych ogłoszeń a w zakładce „licytacje nieruchomości” jest jedno – sprzed dwóch lat czyli dawno nieaktualne.

5 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Justyna Trela – Michałkiewicz, Kraków. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Justyna Trela – Michałkiewicz, Kraków. Opinie.'.

 1. Mam dłużnika cwaniaka który tak się ustawił że wszystko ma na inne osoby. ta komornik jak na razie jest bezradna. Dług z odsetkami to ponad 30 000zł. Rozważam sprzedaż długu. Ile bym mógł uzyskać z tego długu. W/g moich informacji dłużnik ma pieniądze na Słowacji w banku. Dłużnik zameldowany jest w Krakowie ale mieszka obecnie w Bratysławie a ja w Katowicach.

  batman

  10 Sty 18 o 11:16

 2. Polski komornik nie może zająć konta w banku na Słowacji (w ogóle za granicą tzn. w krajach Unii Europejskiej) ale myślę, że na pewno można doprowadzić o uzyskania tytułu wykonawczego – europejskiego nakazu zapłaty na podstawie którego tamtejszy organ egzekucyjny zajmie konto w tym słowackim banku, Tylko nasuwa się pytanie, czy gdy konieczna procedura zostanie zakończona to on jeszcze będzie miał pieniądze w tym banku.
  Co do sprzedaży długu, to zwykle długi prywatne można jedynie za symboliczną cenę sprzedać.

  dozorca

  Administrator

  10 Sty 18 o 12:42

 3. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo pytałam komorników że jak Ojciec płaci alimenty na dziecko po 15 dniu miesiąca niż na ugodzie do 15 dnia miesiąca to trzeba zgłosić do komornika od razu? A komornicy mówią ze „nie ma podstaw do wszczęcia egzekucji”. Mają racje bo ja tez uważam ze nie ma sensu złożyć do komornika od razu tylko po 7 dniach!! A ta Pani Justyna Trela mówi ze trzeba złożyć szybko i od razu ona chce ściągać mu z wypłaty!! bo pewnie ona musi zarabiać!!! szok!

  Anna

  10 Paź 19 o 12:32

Skomentuj