Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Joanna Wróblewska, Szczecin. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin – Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Joanna Wróblewska, NIP 8392905992, adres kancelarii: ul. Ledóchowskiego 19, 71-004 Szczecin, tel.: 91 48 44 984, e-mail: komornik@komornik-szczecin.eu Ciekawi jesteśmy Państwa opinii o tym komorniku i pracownikach kancelarii.
Pani Joanna Wróblewska została komornikiem w listopadzie 2014 roku. Nie publikuje na stronie internetowej żadnych ogłoszeń licytacji (przynajmniej w chwili gdy pisana jest niniejsza wzmianka) choć ma na www przeznaczone do tego miejsce.

16 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Joanna Wróblewska, Szczecin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Joanna Wróblewska, Szczecin. Opinie.'.

 1. Zajęła konto nie powiadamiając mnie za co, mogę jedynie domyślac się. A może ktoś mi odpowie jak to jest jeżeli dłużnik mając komornika założy nowe konto – bank od razu poinformuje komornika?

  Magda

  13 Gru 19 o 19:17

 2. Nie, bank nie zawiadamia komornika o założeniu konta przez dłużnika. To komornik musi wysłać zapytanie do banku a wysyłają, jak wynika z mojej wiedzy praktycznej, nie częściej jak co pół roku albo rzadziej. W Twoim przypadku komornik zapewne dopiero co rozesłał zapytania skutkiem których jest zajęcie konta i jeżeli teraz założysz nowe konto to raczej miesiącami nie zostanie zajęte. Dobre konta są tutaj, można założyć nie wychodząc z domu.

  admin

  Administrator

  13 Gru 19 o 20:38

 3. Ale podobno komornicy mają Ognivo przez które banki ich informują?

  Magda

  13 Gru 19 o 21:38

 4. Tak, banki informują komornika przez OGNIVO ale w odpowiedzi na zapytanie komornika. Jeżeli komornik nie zapyta to bank nic mu nie wyśle. A za takie zapytania trzeba zapłacić.

  admin

  Administrator

  13 Gru 19 o 22:04

Skomentuj