Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jarosław Ziętara, Kraków. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia Jarosław Ziętara, NIP 676-22-17-385, siedziba kancelarii: ul. Kordylewskiego 11 pok. 223, 31-542 Kraków, tel.: 12 352 31-30, tel./fax.: 12 413 93 85, e-mail: krakow.zietara@komornik.pl prosimy o wpisywanie niżej opinii o tym komorniku.
Jarosław Ziętara wykonuje zawód komornika sądowego od 2013 roku. Na jego stronie internetowej publikowane są ogłoszenia o licytacjach (w tym tych które już się odbyły) nieruchomości i ruchomości ale jest tych ogłoszeń niewiele. Zakładając, ze publikuje ogłoszenia o każdej licytacji, to wydaje się, że jest ich zastanawiająco mało.

29 lipca, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jarosław Ziętara, Kraków. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jarosław Ziętara, Kraków. Opinie.'.

 1. Czy komornik informuje dłużnika o umorzeniu egzekucji

  olo

  4 Sty 18 o 12:03

 2. Tak, komornik poinformuje zarówno wierzyciela jak i dłużnika o umorzeniu postępowania egzekucyjnego wysyłając im stosowne postanowienie. Wielu dłużników zaczyna wtedy czuć się bezpiecznie i np. zakładają nowe konto firmowe tudzież osobiste. I tak sobie teraz postanowiłem, że przy najbliższej okazji umorzenia egzekucji i po zwróceniu mi przez komornika tytułu wykonawczego wniosę np. za cztery tygodnie ponownie wniosek o egzekucję do komornika a konkretnie tylko o sprawdzenie w poprzez OGNIVO czy dłużnik (przedsiębiorca) aby nie założył sobie nowego konta na którym są pieniądze.

  dozorca

  Administrator

  4 Sty 18 o 12:30

 3. Czy ktoś się orientuje, czy Ziętara na subskrypcję powiadomień z banków o nowych kontach dłużników?

  Taka Jedna

  5 Gru 19 o 19:02

 4. Nie istnieje system powiadamiania komorników o założeniu przez dłużnika konta bankowego więc nie ma czego „subskrybować”. Komornik dowie się o nowym koncie tylko wówczas gdy porozsyła zapytania do banków (drogą elektroniczną od kilku lat). Komornicy wysyłają takie zapytania na początku postępowania egzekucyjnego i jak znajdą konto to zajmują po czym przez wiele miesięcy nie wysyłają ponownie zapytań czyli jeżeli wkrótce po zajęciu konta założysz nowe konto ale w innym banku oczywiście, to prawdopodobnie (na 90%) nie zostanie zajęte przez np. pół roku. Dobre konta osobiste z możliwością złożenia wniosku online są tutaj.

  admin

  Administrator

  5 Gru 19 o 22:17

Skomentuj