Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jarosław Piętal, Rzeszów. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Jarosław Piętal, adres kancelarii: ul. Leszczyńskiego 3, 35-061 Rzeszów, tel.: 17 786 90 09, e-mail: rzeszow.pietal@komornik.pl Prosimy o opnie na temat tego komornika.
W bazie Regon brak nr Regon i NIP tego komornika; w ogóle brak danych o jego kancelarii komorniczej, nie wiadomo kiedy powstała. Ten komornik na swojej firmowej stronie internetowej nie publikuje żadnych ogłoszeń licytacji.

18 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jarosław Piętal, Rzeszów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jarosław Piętal, Rzeszów. Opinie.'.

 1. Najlepszy komornik z jakim miałem do czynienia oczywiście jako wierzyciel. A było ich w sumie ze dwudziestu z szerokiego południa Polski.

  Dżery

  30 Lis 19 o 17:44

 2. Pozajmował mi wszystkie konta, przyjdzie iśc na zasilek bo nie da się tak pracowac./

  Anonim

  31 Maj 20 o 12:00

 3. Da się… Po zajęciu kont (jak mniemam wszystkie w tym samym czasie zostały zajęte?) zakładasz nowe kont – w innym banku. Na 90% komornik NIE zajmie go w przeciągu następnych 4-6 miesięcy. Dlaczego? Dlatego że komornicy zwykle rzadko ponawiają poszukiwanie kont po tym jak poszukali na początku egzekucji. Dobre konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj przy czym sugeruję nie zamykać kont już zajętych żeby nie dać komornikowi do myślenia…

  admin

  Administrator

  31 Maj 20 o 12:11

Skomentuj