Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jarosław Adamowicz, Radom. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu Jarosław Adamowicz, NIP 7961089884, adres kancelarii: ul. Żeromskiego 65, 26-600 Radom, tel.: 48 360 14 72, e-mail: radom3@komornik.pl Zachęcamy Państwa do publikowania poniżej opinii o tym komorniku. Jarosław Adamowicz komornikiem został w październiku 1991 roku i jest ten Pan zatem jednym z najdłużej wykonujących zawód komornika.

4 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jarosław Adamowicz, Radom. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jarosław Adamowicz, Radom. Opinie.'.

 1. Pan Adamowicz prowadzi egzekucje komorniczą – alimenty na mojego syna. Niestety pomimo zawiadomienia Komornika dwukrotnie o nowym źródle dochodów w tym spadek szacowany na min 400 ty, nie wyegzekwował nawet 1 zł. Po prostu jakaś kpina. Aktualnie szykuję się do jego zmiany. Dzisiaj chciałam z nim osobiście rozmawiać (rozumiem że muszę się umówić) odmówiono mi jednak tego. Jak pani ujęła „komornik nie zajmuje się sprawami alimentacyjnymi” dlatego nie mogę się z nim zobaczyć. Jedynie mogę rozmawiać z osoba z biura.

  Dominika

  31 Sty 18 o 17:03

 2. Komornik ma obowiązek zajmować się wszystkimi sprawami, w tym alimentacyjnymi.

  dozorca

  Administrator

  31 Sty 18 o 18:01

 3. assesor Anna Siwak jest zwyklym zlodziejem ale ja ci pokaze zlodziejko twoje prawdziwe oblicze w sadzie omijac tych zlodziei szerokim lukiem

  hh

  9 Mar 18 o 23:10

 4. komornik prowadzi moją sprawę od kilku lat i powiem szczerze że nie miałam ani razu przyjemności osobiście ani telefonicznie się z nim spotkać. Kontakt z nim jest utrudniony pomimo iż przyjmuje w czwartki, to i tak interesantów przyjmuje najpierw ochroniarz który wypytuje w jakiej sprawie a tak być nie powinno że trzeba opowiadać ochronie o swoich osobistych sprawach, a potem dopiero jakaś pani. Uważam że nie jest to dobra kancelaria gdyż pieniądze pomimo iż pobrali dłużnikowi i tak nie były wypłacane przez 10miesięcy dopiero po założeniu sprawy w sądzie dokonali przelewu, ja już zrezygnowałam z ich usług . NIe polecam.

  Anonim

  27 Sie 19 o 09:39

 5. Ten komornik to jakaś pomyłka.

  Grzegorz

  17 Paź 19 o 21:28

Skomentuj