Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Janusz Marcinek, Rzeszów. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Janusz Marcinek, NIP 8131164605, adres kancelarii: ul. Fabryczna 4, 35-312 Rzeszów, tel.: 579 526 029, e-mail: rzeszow.marcinek@komornik.pl Prosimy o dopisywanie poniżej opinii o tym komorniku.
Janusz Marcinek komornikiem jest od sierpnia 2017 roku. Na swojej firmowej stronie internetowej stworzył sobie zakładkę „Licytacje” ale nie bardzo ma to sens skoro jest w niej tylko ogólne odesłanie do serwisu licytacje.komornik.pl bez wskazania licytacji wyznaczanych przez niego.

18 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Janusz Marcinek, Rzeszów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Janusz Marcinek, Rzeszów. Opinie.'.

 1. Mam pytanie : Czy komornik może zająć mi środki z przyznanej dotacji PUP , na utworzenie własnej działalności gospodarczej ?

  jabu

  12 Wrz 19 o 23:41

 2. Nie ma prawa jej zająć. Warto jednak wiedzieć że może zająć ja na koncie bankowym bo nie będzie wiedział, że to środki z dotacji. Wówczas musiałby Pan domagać się zwrócenia tych pieniędzy ale to może potrwać. Lepiej mieć te środki w gotówce żywej bezpiecznej od komornika, gdzieś schowanej albo na koncie osoby zaufanej.

  admin

  Administrator

  13 Wrz 19 o 06:27

 3. To jest złodziej pie…ony zerujacy na ludzkim nieszczęściu,i w du…ie ma ze polkomyel w h…a mnie robi ale chce sie na mnie wzbogacic i wiedzac że to są jedyne środki z chorobowego oprócz alimentów na dziecko i 500+ to zaje…l mi 383 zł.on idzie do celu po trupach, oby padla ta zj…na kancelaria a on klepal biede do końca jego zas…nego zycia.

  Okradziona

  26 Gru 19 o 20:12

 4. Komornik nawet nie jest uprawniony do oceny tego, czy tytuł wykonawczy jest sprawiedliwy czy nie; ma obowiązek wszcząć egzekucję a nie oceniać, bo to należy do sądu. Trzeba było przed sądem dowodzić że firma telekomunikacyjna oszukuje i ewentualnie do sądu mieć pretensje w tym zakresie a nie do komornika.
  Co do zajęcia zasiłku chorobowego, to komornik ma prawo i obowiązek zająć 25% tego zasiłku. Jeżeli go nie zajmie, to wierzyciel może złożyć skargę na komornika, że niedopełnia obowiązków i komornik będzie miał kłopoty. Tak to prawnie wygląda, niestety. Jedyne co może Pani zrobić, to prosić wierzyciela żeby wstrzymał albo ograniczył egzekucję. Jeżeli wierzyciel złoży u komornika odpowiednie polecenia w tym zakresie, to komornik musi się do nich dostosować a bez wniosku wierzyciela nie ma on prawa Pani odpuszczać egzekucji.

  admin

  Administrator

  26 Gru 19 o 20:34

Skomentuj