Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jan Forystek, Rzeszów. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Jan Forystek, NIP 8131585287, siedziba kancelarii: ul. Słowackiego 24 pok. 35, 35-060 Rzeszów, tel.: 17 850 84 15 e-mail: kancelaria.rzeszow.forystek@komornik.pl Zapraszamy do dodawania poniżej Państwa opinii na temat tego komornika.
Jan Forystek został komornikiem w styczniu 2002 roku. W chwili gdy pisana jest niniejsza wzmianka, komornik ten ogłasza jedną licytacje nieruchomości wraz ze zdjęciami. Brak w tym momencie licytacji ruchomości.

15 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jan Forystek, Rzeszów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jan Forystek, Rzeszów. Opinie.'.

 1. Ma problemy z logicznym myśleniem, już wyjaśniam na przykładzie. Otóż facet nie rozumie tego, że jeżeli zablokuje mi możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, to egzekucję umorzy jako w przeważającej części bezskuteczną. Tak Panie Forystek, zerowanie rachunku firmowego, zabór towaru i zajęcia wierzytelności do tego doprowadzą. Wyegzekwujesz Pan w ten sposób może 1/10 długu i na tym koniec. A ja chcę spłacić w ratach, całość.

  Anonim

  9 Gru 19 o 08:01

 2. Komornik Forystek jedynie wykonuje dyspozycje złożone przez wierzyciela i nie ma prawa ograniczyć egzekucji jeżeli nie otrzyma jasnego, konkretnego wniosku od wierzyciela, na piśmie. Jeżeli chcesz mieć konto niezajęte przez komornika, to załóż sobie nowe ale na wszelki wypadek nie firmowe tylko osobiste, polecam któreś tutaj. Jak podejrzewam, konto zajął Ci niedawno i wskutek zapytań do banków. Jeżeli tak, to prawdopodobieństwo tego że na przestrzeni kolejnych kilku miesięcy ponownie wystosuje zapytania do banków, jest nikłe. A osobiste a nie firmowe polecam Ci dlatego, że na osobistym, jeżeli zostanie zajęte, to masz zagwarantowaną w każdym miesiącu kwotę wolną od egzekucji w wysokości 75% minimalnego ustawowego wynagrodzenia. Uprzedzając ewentualne pytanie: tak, da się używać konta osobistego zamiast firmowego. Jeżeli jednak koniecznie chcesz firmowe, to dobre są tutaj.

  admin

  Administrator

  9 Gru 19 o 12:03

Skomentuj