Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jakub Siadul, Warszawa. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa Jakub Siadul, adres: ul. Rzymowskiego 30/320, 02-697 Warszawa, tel.: 885 973 000, e-mail: warszawa.siadul@komornik.pl Prosimy zarówno wierzycieli jak i dłużników o wyrażanie pod spodem opinii na temat tego komornika jak i na temat pracowników w jego kancelarii. Aktualnie nie wiemy od kiedy Jakub Siadul jest komornikiem.

17 kwietnia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jakub Siadul, Warszawa. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Facet zajmuje wszystko co jest do zajęcia, nie respektuje minimum egzystencjalnego. zamierzam się temu przeciwstawić a na razie pytanie do Admina lub każdego kto tu trafi. Czy komornik może też zabrać pożyczkę która wpłynie na konto zajęte? Nie są to moje pieniądze więc chyba nie może?

  Wyrzutek

  11 Maj 20 o 06:55

 2. Może zająć, prawo uznaje że pożyczka to Twoje środki. Jest sposób na otrzymanie pożyczki na konto tak żeby komornik jej nie zabrał. Zakładasz nowe konto i bierzesz na nie pożyczkę – komornicy szukają nowych kont dłużnika średnio raz naprawie pół roku wiec prawdopodobieństwo tego że zajmie Ci nowe konto w przeciągu np. tygodnia odkąd je założysz, jest bliskie zero. Niezłe konta osobiste które szybko się zakłada niewychodząc z domu są tutaj a firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  11 Maj 20 o 07:26

Skomentuj