Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jakub Niemoczyński, Warszawa. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Jakub Niemoczyński, NIP 9521914629, siedziba: ul. Świętokrzyska 20 lok. 326, 00-002 Warszawa, tel.:22 505 46 80, e-mail: info@komornik-swietokrzyska.pl Prosimy o opinie o tym komorniku.
Jan Niemoczyński jest komornikiem sądowym od 2014 roku. N astronie internetowej nie prezentuje żadnych obwieszczeń licytacji, w ogóle nie ma wydzielonej na ten cel zakładki. Nie odsyła też w tym celu na oficjalny serwis licytacje.komornik.pl

6 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jakub Niemoczyński, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jakub Niemoczyński, Warszawa. Opinie.'.

 1. Bardzo sprawny komornik. Zajęcie pierwszego konta i bingo, cały dług ściągnięty. pamiętam w egzekucjach sprzed lat, kilka ich było, żadne zajęcie konta nie było skuteczne (u innych dłużników, prowadzone przez innych komorników).

  kosmolit

  30 Gru 17 o 12:43

 2. To raczej nie jest zasługa komornika, to standardowe działania. Dawniej (chyba do września 2016 roku) komornik wysyłał pocztą poleconą do banku polecenie zajęcia konta bankowego i jednocześnie wysyła kopię zajęcia do wiadomości dłużnika. Często dłużnik w takiej sytuacji otrzymywał to pismo zanim bank dokonał blokady konta. Dłużnik mógł zatem wyczyścić konto z pieniędzy zanim bank je zablokował.
  Obecnie komornik wysyła polecenie zajęcia elektronicznie i bank ma je w oka mgnieniu a do dłużnika po staremu kopia wysyłana jest pocztą polecona. Dlatego więcej zajęć jest skutecznych w porównaniu do zajęć z zastosowaniem poprzedniej czyli pocztowej procedury zajęcia konta.

  admin

  Administrator

  30 Gru 17 o 13:51

 3. A czy ta elektroniczna procedura zawiera też informowanie komornika przez bank o tym że dłużnik otworzył właśnie konto w nim? Mam zajęte i nic nie mogę zrobić, myślałem ze nowe otworzę na pewien czas.

  cezet

  11 Kwi 20 o 08:19

 4. Nie, żaden bank nie poinformuje sam z siebie komornika o założeniu przez dłużnika konta. Dobrze kombinujesz, bo gdy komornik na początku postępowania egzekucyjnego popyta banki o konta dłużnika, to przez kolejnych 5-6 miesięcy nie ponawia zapytań. Oczywiście nie jest to reguła ale z 95% komorników tak rzadko właśnie ponawia zapytania. Korzystne konta osobiste są tutaj a firmowe tutaj (założyć można bez wizyty w banku).

  admin

  Administrator

  11 Kwi 20 o 08:37

Skomentuj