Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jakub Morawski, Warszawa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Jakub Morawski, NIP 7761626892, siedziba: ul. Targowa 59 lok. 6u1, 03-290 Warszawa, tel.: 22 370 23 19, e-mail: warszawa.morawski@komornik.pl. Prosimy o przekazywanie poniżej Państwa (wierzycieli i dłużników w sprawie komorniczej) opinii o tym komorniku.
Jakub Morawski rozpoczął działalność gospodarczą jako komornik sądowy w październiku 2014 roku. Jak do tej pory nie zadał sobie trudu utworzenia na jego istniejącej stronie internetowej działu „licytacje” i tym samym nie publikuje żadnych. To nic niezwykłego, większość komorników nie publikuje licytacji na swej stronie internetowej co jest oczywiście błędem.

23 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jakub Morawski, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jakub Morawski, Warszawa. Opinie.'.

 1. Zablokował mi konto chociaż jeszcze przed egzekucją spłacałam wierzycielowi w ratach i Morawskiemu też powiedziałam, że będę spłacać w ratach żeby konto zwolnił ale podobno nie może? komornik nie może??

  Sylwia

  12 Gru 19 o 21:14

 2. Bez zgody wierzyciela – nie może. Możesz założyć nowe – komornicy zazwyczaj tylko na początku egzekucji wysyłają zapytania do bankowe o konta dłużnika, chyba że egzekucja trwa z rok z marnym skutkiem, to ponawiają zapytania, niektórzy. Dobre konta osobiste są tutaj – wniosek można przez internet złożyć.

  admin

  Administrator

  12 Gru 19 o 22:04

Skomentuj