Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jacek Pawiłowicz, Wrocław. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Śródmieścia we Wrocławiu Jacek Pawiłowicz, NIP 8991215035, adres kancelarii: pl. Muzealny 12/4, 50-035 Wrocław, tel.: 71 346 06 93, e-mail: wroclaw.pawilowicz@komornik.pl Prosimy o dodawanie opinii o tym komorniku.
Jacek Pawiłowicz komornikiem został we wrześniu 2011 roku. Zanim trafił do Wrocławia, był komornikiem w Brzegu. Na swojej firmowej stronie internetowej nie publikuje (w momencie gdy pisana jest niniejsza notatka) żadnych obwieszczeń licytacji, choć ma wydzielone w tym celu zakładki, jedna dotycząca licytacji nieruchomości a druga ruchomości.

20 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jacek Pawiłowicz, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jacek Pawiłowicz, Wrocław. Opinie.'.

 1. Całkowicie nieskuteczny ten komornik. Umorzył po czym zwróciłem się do firmy windykacyjnej która potrzebowała niecały tydzień na odzyskanie całego długu od tego dłużnika.

  merlot

  9 Sty 18 o 20:16

 2. Firma windykacyjna wywiera naciski na dłużnika, nieraz bojąc się pożyczy od kogoś i zapłaci albo z ukrytego majątku (którego komornik nie jest w stanie zabrać) zapłaci. Jeżeli dłużnik oficjalnie nic nie posiada, to nawet najlepszy komornik długu od takiego nie wyegzekwuje.

  dozorca

  Administrator

  9 Sty 18 o 21:18

Skomentuj