Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jacek Kania, Lublin. Opinie.

6 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku Jacek Kania, NIP 7162519807, adres kancelarii: ul. Słowackiego 3/3, 21-040 Świdnik, tel.: 81 728 41 61, e-mail: komornik.kania@lublin-wschod.pl Prosimy o opinie na temat tego komornika, można je dodawać pod spodem przy użyciu formularza do komentowania.
Jacek kania został komornikiem w sierpniu 2013 roku. W zakładce „licytacje” na jego firmowej stronie internetowej mamy informację „chwilowo brak licytacji”.

7 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jacek Kania, Lublin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jacek Kania, Lublin. Opinie.'.

 1. Niewielu komorników wykonuje coś ponad minimum jakim jest wysłanie zapytań o konta bankowe, zajęcie nadpłaty podatku (o ile jest) oraz zapytanie do ZUS o płatnika składek. Komornik Kania jest właśnie jednym z takich komorników. Komornicy dalej zarabiają za dużo i nie chce im się pracować jak należy.

  epi

  21 Maj 19 o 08:45

 2. A oczekujesz od komorników czego, żeby jeździli za nimi jak detektywi? Nie wchodzi to w grę, sam możesz zatrudnić detektywa ale na 90% nic to nie da. A może uważasz, że komornicy powinni wywozić dłużników do lasu i torturować? To co wymieniłeś, do tego sprawdzenie czy dłużnik ma nieruchomość i pojazd, wizyta u dłużnika (o ile dłużnik wpuści komornika bo jak nie, to musisz zapłacić za wejście siłowe) i na tym w zasadzie kończy się wachlarz komorniczych możliwości. To Ty jako wierzyciel, jeżeli wiesz o majątku dłużnika, na przykład wierzytelnościach poza bankiem, to wskazujesz komornikowi i on wtedy działa według Twojego wniosku.

  admin

  Administrator

  21 Maj 19 o 08:56

 3. A co jeżeli komornik zajmuje wierzycielowi samochód i od dwóch lat nic z tym nie robi??? Tez nie jest to wina komornika ?

  Aga

  19 Cze 19 o 17:32

 4. Wnioskowałaś o wyznaczenie licytacji? Jeżeli tak a on nic nie robi, to pisz skargę na czynności komornika a dokładniej w tym wypadku na zaniechanie czynności która powinno być wyznaczenie terminu licytacji. Rozmawiałaś z komornikiem? Co mówi, dlaczego nie wyznacza licytacji?

  admin

  Administrator

  19 Cze 19 o 19:34

 5. A jak komornik znajduje konto bankowe żeby je zająć? Moje ma prawdopodobnie od wierzyciela. Czy gdy założę nowe to komornik od razu się o tym dowie?

  anabela

  4 Kwi 20 o 19:55

 6. Wysyła zapytania do banków poprzez system OGNIVO. Jednak zwykle robią to rzadko, co kilka miesięcy. Jeżeli zatem założysz nowe konto, to duża szansa ze przez kilka miesięcy nie dowie się o nim. Dobre konta osobiste są tutaj a konta firmowe tutaj – można założyć bez wychodzenia z domu.

  admin

  Administrator

  4 Kwi 20 o 20:21

Skomentuj