Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Jacek Hospod, Bydgoszcz. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Jacek Hospod, NIP 5542126846, adres kancelarii: ul. Śniadeckich 9/3, 85-011 Bydgoszcz, tel.: 52 321 22 53, e-mail: bydgoszcz.hospod@komornik.pl Prosimy Państwa o publikowanie pod spodem opinii o tym komorniku.
Jacek Hospod działa jako komornik sądowy od lipca 2013 roku. W dniu sporządzania niniejszej notatki komornik ten publikuje na swojej firmowej stronie www jedno ogłoszenie licytacji nieruchomości, nie publikuje (na tę chwilę) ogłoszeń licytacji ruchomości.

15 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Jacek Hospod, Bydgoszcz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Jacek Hospod, Bydgoszcz. Opinie.'.

 1. W mojej opinii komornik ten kilka lat temu był dobry a obecnie jest mniej zdeterminowany. Egzekucja zakończona ze skutkiem negatywnym. Ktoś zna jakąś skuteczna firmę windykacyjną w Rzeszowie działającą?

  Batko Hołody

  22 Lis 19 o 06:37

 2. Do momentu wszczęcia egzekucji spłaciłem wierzycielowi 3/4 pierwotnej należności ale mimo tego skierował sprawę do komornika. Komornika- Hospoda prosiłem żeby nie zajmował mi konta, że spłacę dobrowolnie w ciągu maksymalnie miesiąca. Zająl jednakże i tym samym zaprzepaścil moją zdolność na kredyt który chciałem na rozwój firmy. Egzekucja zakończona ale w historii konta jest.

  Waldi

  16 Gru 19 o 22:21

 3. To buduj teraz pozytywna historię na nowym rachunku firmowym. Dobre rachunki firmowe masz tutaj. Komornik nie mógł nie zajmować rachunku bankowego skoro wierzyciel we wniosku egzekucyjnym o to zawnioskował.

  admin

  Administrator

  17 Gru 19 o 08:02

Skomentuj