Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Gabriela Morawiec, Wrocław. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Wrocławiu dla Wrocławia-Krzyków Gabriela Morawiec, NIP 7712390975, adres kancelarii: ul. Gajowa 36/5, 50-519 Wrocław, tel.: 71 339 73 21, wroclaw.morawiec@komornikid.pl Zapraszamy do dodawania Państwa opinii o tej pani komornik i jej pracownikach.
Gabriela Morawiec została komornikiem w grudniu 2010 roku. Warto odnotować, że na swej firmowej stronie internetowej obwieszcza (w przeciwieństwie do mnóstwa niektórych innych komorników) swoje licytacje, w tym momencie jedna licytacja ruchomości i jedna nieruchomości.

26 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Gabriela Morawiec, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Gabriela Morawiec, Wrocław. Opinie.'.

 1. Nie istnieje żaden rejestr obejmujący wszystkich dłużników. Na przykład w państwowym rejestrze Dłużników Niewypłacalnych umieszczane są osoby przeciwko którym umorzono bezskuteczne postępowanie egzekucyjne czyli komornicze. Jeżeli takiego postępowania nie było, to i nie figuruje taki dłużnik w RDN.
  Jak chodzi o komornika, to musiałby Pan dowiedzieć się, czy postępowanie egzekucyjne zostało umorzone. Prawdopodobnie tak (ale nie na pewno) jeżeli było bezskuteczne. Jeżeli został umorzone to komornik powinien panu przysłać postanowienie o umorzeniu. Jeżeli został umorzone to komornik po prostu już nie prowadzi tej sprawy i nie interesuje się Panem jako dłużnikiem. Ponowne wszczęcie egzekucji może nastąpić tylko na wniosek wierzyciela i dopiero wtedy komornik podejmie czynności sprawdzające gzie Pan pracuje i inne. Ani komornik ani wierzyciel w takiej sytuacji (skoro sprawa nie jest już prowadzona przez komornika) nie zostanie poinformowany, że został Pan zatrudniony.

  dozorca

  Administrator

  5 Gru 17 o 16:35

 2. Bardzo solidna komornik i pracownicy, nawet w niedużej kwotowo sprawie walczy jak lwica. Polecam szczerze wierzycielom. Mam rozeznanie w działaniach komorników, kierujemy wiele spraw do egzekucji. Ta komornik najlepsza jak dotąd, na podstawie trzech spraw zleconych i załatwionych skutecznie.

  kolo

  21 Lis 19 o 20:13

Skomentuj