Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Ewa Zgol, Jastrzębie-Zdrój. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju Ewa Zgol, NIP 6391279965, adres: ul. 1 Maja 14, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, tel.: 32 471 01 06, e-mail: jastrzebie.zdroj.zgol@komornik.pl Prosimy wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych o dopisywanie pod spodem opinii o tym komorniku. Ewa Zgol rozpoczęła prowadzenie działalności gospodarczej jako komornik sądowy w lipcu 2009 roku.

27 stycznia, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Ewa Zgol, Jastrzębie-Zdrój. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Witam chciałbym się dowiedzieć czy jak mam zajęcie dwóch komorników i spłacam dobrowolnie czy komornik mi nie zajmie konta firmowego i jak z lisingiem samochodowym

  Jarema

  24 Lut 20 o 07:12

 2. Mogą zająć konto firmowe a nawet według prawa powinni chyba że wierzyciel wniesie o niezajmowanie / zwolnienie konta. Mając egzekucje komornicze lepiej używać zamiast konta firmowego konta osobistego ponieważ z firmowego komornik zajmie wszystkie środki a na osobistym nawet przedsiębiorcy musi pozostawić co miesiąc kwotę wolną. Korzystne konta osobiste są tutaj.
  Leasingu komornik nie może zlicytować, bo to w stu procentach własność leasingodawcy (w przeciwieństwie do pojazdu w kredycie samochodowym) natomiast jeżeli Pan pyta czy otrzyma Pan leasing mając komorniczą egzekucję, to jest to możliwe o ile nie jest zajęte konto bankowe.

  admin

  Administrator

  24 Lut 20 o 07:59

Skomentuj