Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Ewa Młyńska, Warszawa. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie Ewa Młyńska, adres: ul. Dzika 15 lok. 11, 00-172 Warszawa, tel.: 22 629 07 65, e-mail: warszawa.mlynska@komornik.pl Piszcie Państwo (wierzyciele ale też dłużnicy) poniżej Wasze opinie o tej pani komornik i zespole pracowników jej kancelarii. Nie udało mi się znaleźć nr NIP tego komornika ani od kiedy komornikiem jest. Prawdopodobnie co najmniej od 10 marca 2012 roku.

26 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Ewa Młyńska, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Ewa Młyńska, Warszawa. Opinie.'.

 1. Szanowni Państwo, Wierzyciele, firmy windykacyjne, uważajcie na Tą Panią Komornik. Proponuję jak możecie zlecajcie sprawy innym. Działania tej Pani nie są etyczne, gdyż z Wierzyciela stajecie się w jednej chwili Dłużnikiem i wykonuje zajęcia bezwzględnie zajęcia kont bankowych. Robi to specjalnie na raty, aby tylko naliczyć większe koszty i zablokować Wierzycielowi konta bankowe. Masakra jakaś. Nie polecam!!!

  Marcin

  25 Mar 20 o 10:04

 2. Co więcej, zajmuje konta nie wysyłając powiadomienia do dłużnika. Konto mam zajęte, wszystkie środki zablokowane, nie mogę działać.

  Granda

  5 Kwi 20 o 17:23

 3. Załóż sobie w innym banku; komornicy przeciętnie raz na około pół roku szukają nowych kont dłużnika. Korzystne konta osobiste są tutaj a konta firmowe tutaj – do założenia bez wychodzenia do banku. Konkludując, jeżeli komornik niedawno pytał banki o Twoje konta, to na 90% w ciągu kilku kolejnych miesięcy nie ponowi zapytań więc nowe konto pozostanie niezajęte przez ten czas. Przetestowane w praktyce.

  admin

  Administrator

  6 Kwi 20 o 10:58

 4. To mi wygląda na historie wierzyciela, który nie zapłacił za koszty egzekucji. Dorwała Pana? Ja byłem dłużnikiem. Zmuszony zostałem do zapłaty. Powiem: to jest spec.

  Hardej

  14 Wrz 20 o 12:58

Skomentuj