Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Ewa Damaszek, Gliwice. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gliwicach Ewa Damaszek, NIP 7561922226, adres kancelarii: ul. Chudoby 2/3, 44-100 Gliwice, tel.: 32 230 60 60, e-mail: gliwice.damaszek@komornik.pl Zachęcamy Państwa (wierzycieli i dłużników) do wyrażania pod spodem opinii o tym komorniku.
Ewa Damaszek komornikiem jest od marca 2017 roku. Ma zakładkę „licytacje” stworzoną na jej firmowej stronie internetowej ale brak tam jakichkolwiek ogłoszeń licytacji ruchomości i nieruchomości.

27 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Ewa Damaszek, Gliwice. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Ewa Damaszek, Gliwice. Opinie.'.

 1. Dowiedziałem się, że moja sprawa przeciwko dłużnikowi będzie umorzona (co mnie dziwi bo facet dalej jakoś prowadzi firmę ale nie ważne teraz). Czy to umorzenie oznacza skasowanie długu?

  aki

  22 Sie 19 o 08:47

 2. Dług nie zostaje umorzony w wyniku umorzenia postępowania egzekucyjnego i choćby nazajutrz można ponownie skierować do komornika wniosek o egzekucję takiego długu. Komornik umarza egzekucję kiedy jest ona bezskuteczna i wydaje stosowne postanowienie. Jest takie postanowienie o umorzeniu podstawą dla przedsiębiorcy do wpisania długu w koszty (jak nie chcą kiedyś ponownie spróbować odzyskania takiego długu).

  admin

  Administrator

  22 Sie 19 o 09:35

 3. Jak szybko namierzy konto które założę? jedno mi zajęła.

  kaki

  6 Maj 20 o 13:40

 4. Komornicy szukają kont poprzez OGNIVO mniej więcej raz na 5 czy 6 miesięcy ale to oczywiście nie jest reguła. Podstawa to nie likwidować tego zajętego gdy się zakłada kolejne i na to stare od czasu do czasu niech wpłynie jakiś „ochłap” żeby komornik sobie zajął i myślał ze to jedyne konto dłużnika. Dobre konta osobiste zakładane bez wychodzenia z domu są tutaj a firmowe tutaj.

  admin

  Administrator

  6 Maj 20 o 18:22

Skomentuj