Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Ernest Osicki, Częstochowa. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie Ernest Osicki, NIP 7262205215, adres kancelarii: ul. Piastowska 128, 42-200 Częstochowa, tel.: 34 361 13 06, e-mail: czestochowa.osicki@komornik.pl zachęcamy Państwa do wyrażania poniżej opinii na temat tego komornika i jego pracowników.
Ernest Osicki został komornikiem w kwietniu 2009 roku. Miło stwierdzić, że komornik ten publikuje na swojej firmowej www obwieszczenia licytacji nieruchomości i ruchomości (ma też zakładkę „Sprzedaż z wolnej ręki”).

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Ernest Osicki, Częstochowa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Ernest Osicki, Częstochowa. Opinie.'.

 1. Pan Komornik Osicki odzyskał dla mnie dług po wcześniejszej bezskutecznej egzekucji prowadzonej przez innego komornika. Namiary na jego kancelarię otrzymałem z polecenia wiec to chyba nie przypadkowa u niego taka skuteczność egzekucji.

  vis

  22 Lis 19 o 08:33

 2. Brak respektowania postanowień Sądu, działanie na własną rękę. Odblokowanie konta po wyroku sądu to bardzo „karkołomna praca” dla komornika. Zero kontaktu, firma niezmiernie rzadko odbiera telefon. W takim razie po co ten telefon jest podany.
  Jeśli już się dodzwoniłem to żadnych informacji nie uzyskałem, choć sprawa dotyczyła mnie. Przy tym szorstkość i graniczące z chamstwem odpowiedzi.

  Mariusz

  19 Lut 20 o 08:21

Skomentuj