Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Emilia Matlak, Wrocław. Opinie.

6 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu Emilia Matlak, NIP 7532137660, adres kancelarii: ul. Zielińskiego 39, 53-533 Wrocław, tel.: 518 805 666, e-mail: wroclaw.matlak@komornik.pl Zapraszamy Państwa (wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych) do dodawania opinii o tym komorniku; opinii które przysłużą się innym wierzycielom i dłużnikom. Emilia Matlak została komornikiem w kwietniu 2016 roku.

22 listopada, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Emilia Matlak, Wrocław. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Emilia Matlak, Wrocław. Opinie.'.

 1. bo ta pani woli bezprawnie zabrać komuś z konta gdyż dzieje się to szybko, przy minimum nakładów „pracy” i domniemany dłużnik nie ma czasu przeciwstawić się bezprawiu, taki jest styl działania tej pani ale tym razem będzie mieć z tym problem

  Anonim

  28 Wrz 19 o 09:05

 2. Na czym polega to rzekome bezprawie? Jeżeli nie masz długu, to nie do komornika pretensje lecz zwróć się do sądu co wydał tytuł wykonawczy. Jak coś innego, to napisz.

  admin

  Administrator

  28 Wrz 19 o 09:27

 3. Pomijając inną kwestię, to bezprawie polega na tym, ze zabrała mi z konta wszystkie pieniądze włącznie z tymi przeznaczonymi na zus i podatek i na zapłaty dla hurtowni oraz na życie.

  Anonim

  28 Wrz 19 o 09:43

 4. Z tego co piszesz wynika, że jest to konto firmowe a z konta firmowego komornik może zabrać wszystkie środki. Otwórz sobie konto osobiste, to będziesz mieć na nim kwotę wolną od zajęcia (75% minimalnego wynagrodzenia ustawowego), dobre konta osobiste do założenia online są tutaj. Jeżeli komornik dopiero co szukał kont bankowych to raczej nie prędko (może za pół roku a może już wcale nie) poszuka ich ponownie.

  admin

  Administrator

  28 Wrz 19 o 10:14

 5. Profesjonalistka. Polecam do cwaniaczków – oszustów no i w ogóle.

  Rysiu

  5 Gru 19 o 18:59

 6. Zgodnie z umowa wpłacilem o 12 zalegla kwote szybkim przelewem, wplata miala umozliwic odblokowanie konta, godz 16,30 konto zablokowane a Pani komornik tłumaczy sie brakiem informacji od personelu i problemem technicznym internetu.. Brak slow to co dzieje sie w Polsce, rece opadaja, brak szacunku do spoleczenstwa… na kazdym rogu urzedniczym brak profesjonalizmu ludzie na stanowiskach na ktorych nie powinni byc..

  Jaco

  13 Gru 19 o 16:51

Skomentuj