Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Dorota Lipniewska, Grudziądz. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grudziądzu Dorota Lipniewska, NIP 8761517614, adres: ul. Groblowa 4/3, 86-300 Grudziądz, tel.: 507 785 208, e-mail: grudziadz2@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do publikowania pod spodem opinii o tej komornik oraz o pracownikach. Dorota Lipniewska rozpoczęła działalność jako komornik sądowy w sierpniu 2009 roku.

1 grudnia, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Dorota Lipniewska, Grudziądz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Pani komornik Lipniewska bardzo przykłada się do swych obowiązków i wyegzekwowała dla mnie pełną zasądzoną należność. Dziękuję.

  Marian

  6 Lut 20 o 12:24

 2. Pani komornik można to nazwać pseudonicznie bo jeśli ktoś rozlicza się z urzędem skarbowym z żoną na dzieci to komornik nie powinien z tego ani połowy uszczerbku a nie dzieciom zabierać uważam to nie wiele odbiegające od złodziejstwa z uchwały sposób zadłużenia swojom drogom musi wyegzekwować ale nie dzieciom zabierać hamstwo z kurwysynstwem

  Anonim

  20 Lut 20 o 17:51

 3. Proszę złożyć skargę na czynności komornika żądając zwrócenia wam tych pieniędzy. Komornik nie ma prawa zająć zwrotu podatku przy wspólnym rozliczeniu małżonków jeżeli tylko jedno z nich jest dłużnikiem. Potwierdził to Naczelny Sąd Administracyjny w wyroku z dnia 27.03.2014 r. w sprawie o sygnaturze akt II FSK 979/12.

  admin

  Administrator

  20 Lut 20 o 20:01

 4. czy pani komornik urzadza sobie kpiny zdaje sobie sprawe ze zadklurzenie mam pani Komornik wyaslala informacje do mojego pracodawcy kontaktowalem sie z kancelariom i nie uchylal bym od wspolpracy ze tak to z formuluje wczesniej probowale mnialem rece zwiazane przez zadluzenie alimentacyjne byle zparalizowany zadluzenie dobieglo konca pani Komornik mi juz trzeci raz zablokowala rachunek bankowy nie mam przeciwko z placanie zadluzrnia ale te blokady zaczynajom mi dzialac na NERWACH pracuje na umowe o prace a nie smieciowej mam rodzine na utrzymaniu nie jestem kawalerem tak niech sie pani komornik za daleko nie galopuje bo ja nie zamierzam dotkowych robic sobie dlugow mam terz dzieci czy pani komornik jest bez sumienia czy moze nie ma dzieci czy jest tak cyniczna czy zamiast ma serce ma glaz kamienny rozumie ze tojest jej praca nie zamierzam byc odciety mam racunki bierzace chyba wie co to jest tak nie sie pani KOMORNIK nie sie ogarnie bo ten temat blokady do konca mnie nie bawi a jak pani naj lepiej sie z kontatuje z moim praco dawca zyjemy 21 wieku tak wiec pani komoenik ma szerkom palete mozliwosci anie jak prymityw blokuje mi racunek oswiadczam ze pracuje za najnizsza krajowom tak wiec mierzi mnie te bawienie w kotka i myszke tak wiec pani JKomornik przestanie sobie jeszcze raz urzadzac kpini ja po to pracuje nato krasc nie bede

  anonim

  28 Lut 20 o 00:00

Skomentuj