Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Dominik Ogiegło. Kraków. Opinie

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Podgórza w Krakowie Dominik Ogiegło, adres: Pana Tadeusza 4 30-727 Kraków, tel.: 12 395 70 07, e-mail: krakow.ogieglo@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do wyrażania pod spodem opinii o tym komorniku. Nie wiemy od kiedy pan Dominik Ogiegło jest komornikiem; urodził się w 1985 roku.

13 lipca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Dominik Ogiegło. Kraków. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Nie kwestionując prawności dzialań pana komornika wobec mnie mam pytanie do Pana Doradcy. Jak mam prowadzić firmę z zajętym kontem firmowym z którego pan Ogiegło zabiera WSZYSTKO co tylko na nie wpłynie? Firmy nie mają kwoty wolnej, specyfika działalności praktycznie nie pozwala na inkasowanie zapłaty od klientów w gotówce do kasy.

  ????????????????

  A.D.E.

  5 Sie 20 o 21:38

 2. Otworzyć nowe konto bankowe. Komornicy zazwyczaj bardzo rzadko po raz drugi wysyłają zapytania do banków, z mojej praktyki wynika, że generalnie co jakieś 5-6 miesięcy. I sugeruję otworzyć konto osobiste a nie firmowe dlatego, że na osobistym przedsiębiorca też ma kwotę wolną od zajęcia. Korzystne konta osobiste są tutaj (otwierane bez wychodzenia z domu).

  admin

  Administrator

  5 Sie 20 o 22:02

 3. Fajny sposób z tym nowym kontem, u mnie sie sprawdza juz ponad miesiąc niezajęte a egzekucja trwa…

  Mirko

  17 Paź 20 o 13:28

Skomentuj