Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Daria Cichocka, Bydgoszcz. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daria Cichocka, NIP 9551412275, adres kancelarii: ul. Swarzewska 32, 85-731 Bydgoszcz, tel.: 52 524 39 55, e-mail: kancelaria@bydgoszcz-komornik.pl Prosimy o publikowanie Państwa opinii o tym komorniku, formularz jest pod spodem.
Daria Cichocka komornikiem stała się w grudniu 2010 roku. W momencie sporządzania niniejszej notatki widzimy, że publikuje na swej stronie internetowej ogłoszenia dwóch nadchodzących licytacji nieruchomości ale nie publikuje żadnego ogłoszenia licytacji ruchomości.

16 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Daria Cichocka, Bydgoszcz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Daria Cichocka, Bydgoszcz. Opinie.'.

 1. Bardzo konkretna kobieta, komornik z powołania, umie postawić się w sytuacji wierzyciela. Gdyby nie jej skuteczne działania to sam popadłbym w długi.

  Anonim

  22 Lis 19 o 06:40

 2. Dla mnie nic nie zrobiła, zaliczki ode mnie pobrała czyli dług si ale tacy są polscy komornicy. Trzeba będzie wziąć sprawiedliwość we własne ręce, bo i prokuratura nie pomogła a oszustwo to było ewidentne.

  Justus

  10 Sty 20 o 21:37

 3. Nie kwestionuje obowiązku spłaty mojego zadłużenia, spłacałem jak mogłem jeszcze zanim wkroczyła pani Cichocka. skandalem natomiast i głupotą jest jednak blokowanie konta bankowego co uniemożliwia dłużnikowi zarabianie aby dług spłacić.

  degie

  3 Maj 20 o 17:11

 4. Nie do komornika taka pretensje. Konto musiał zając i zwolnić nie może. Wyjściem dla Ciebie jest założenie kolejnego konta, w innym banku. Chodzi o to, że komornicy rzadko ponawiają poszukiwania kont. Średnio co 5, 6 miesięcy. Przez ten czas nowe konto może być niezajęte. Jak chodzi o konta osobiste to korzystne są tutaj a firmowe tutaj. zakładasz nie wychodząc z domu.

  admin

  Administrator

  3 Maj 20 o 17:34

Skomentuj