Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Daniel Woźny, Bydgoszcz. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Daniel Woźny, NIP 5541801406, adres kancelarii: ul. Słowackiego 1, 85- 008 Bydgoszcz, tel.: 52 561 02 26, e-mail: komornik.wozny@kancelaria.komornicza.com.pl Prosimy Państwa o dodawanie pod spodem opinii na temat tego komornika.
Daniel Woźny został komornikiem w czerwcu 2012 roku. Jest to komornik wstępnie godzien zaufania mu – na swojej firmowej stronie internetowej publikuje wiele ogłoszeń nadchodzących u niego licytacji, zarówno nieruchomości jak też ruchomości (nie tylko pojazdów).

16 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Daniel Woźny, Bydgoszcz. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Daniel Woźny, Bydgoszcz. Opinie.'.

 1. Komornik oszust okradajacy ludzi zabierający prawie całą rente. Nie słowny

  Ang

  31 Mar 19 o 20:49

 2. NIEGODZIWIEC I OSZUST, ZABIERA RENTĘ, POTEM ODDAJE W RATACH (BO OKAZAŁO SIĘ, ŻE NIESŁUSZNIE, A TERAZ ZNOWU ZABIERA I BLOKUJE KONTO ZA TO SAMO,

  MIREK

  3 Gru 19 o 16:23

 3. Może Pan skargę złożyć. Co prawda opłata od skargi wynosi 100 złotych ale przechodzi przez komornika i może on od razu uznać Pana racje naprawić co zrobił bezprawnie, nie przesyłając skargi do sądu więc nie uiści pan tej opłaty, tak myślę. Można też do prokuratury (i jest to bezpłatne) jeżeli uważa Pan że działanie komornika wypełnia znamiona art. 231 kk:
  § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  admin

  Administrator

  3 Gru 19 o 22:12

Skomentuj