Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Damian Piernikowski, Włocławek. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Damian Piernikowski, NIP 8882982155, adres kancelarii: ul. Wojska Polskiego 35/1B, 87-800 Włocławek, tel. 886 540 985, e-email: wloclawek.piernikowski@komornik.pl
Pan Damian Piernikowski został komornikiem sądowym w kwietniu 2018 roku. Swym zasięgiem terytorialnym obejmuje miasto Włocławek, miasto Kowal a ponadto gminy: Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Choceń, Chodecz, Fabianki, Kowal, Lubanie, Kujawski, Lubraniec, Włocławek. Wierzycieli egzekwujących oraz dłużników którzy mieli z tym komornikiem do czynienia, prosimy poniżej o wyrażanie o nim rzetelnych i wyważonych opinii.

8 września, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Damian Piernikowski, Włocławek. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Dłużnicy u tego komornika chyba bajkowo mają się. prosta sprawa do egzekucji, wszystko dane jak na tacy i bezskuteczna. Szkoda czasu i pieniędzy na komornika, dałem firmie windykacyjnej i odzyskali w pięć dni.

  prawowity

  10 Wrz 19 o 16:22

 2. To nie zajął tego co wskazałeś? Pewnie zajął, nie wiem co mu podałeś, może konto bankowe które w takim razie okazało się być bez środków. Komornik działa inaczej od firmy windykacyjnej. Firma windykacyjna może zmusić dłużnika żeby na przykład wziął od żony pieniądze i zapłacił a komornik tego nie może.

  admin

  Administrator

  10 Wrz 19 o 19:58

 3. Z czystym sumieniem mogę polecić tego komornika, prowadził dla mnie sprawę w której odzyskał dla mnie pieniądze od mojego „ex” pracodawcy co pozwoliło stanąć na nogi po kilku miesiącach bez dochodu!
  Bardzo porządny gość !

  kolonko

  19 Mar 20 o 16:33

Skomentuj