Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Damian Liszewski, Warszawa. Opinie

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie Damian Liszewski, adres: ul. Solec 24/117, 00-403 Warszawa, tel.: 22 407 94 41, e-mail: warszawa.liszewski@komornik.pl Zachęcamy zarówno wierzycieli jak i dłużników z postępowań egzekucyjnych do publikowania pod spodem opinii na temat tego komornika i na temat jego pracowników. Na chwilę obecną nie wiemy, od kiedy Damian Liszewski jest komornikiem.

5 czerwca, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Damian Liszewski, Warszawa. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Jestem osoba zadłużoną na kilku frontach’.

  4x mbank (3 kredyty + odnawialny)
  1x Raiffeisen (kredyt)
  1x vivus
  1x rapid finanse
  Łączna suma zadłużenie to będzie jakieś 170tys zł.

  Jestem osoba bez dochodu, a firma która prowadzę i jestem w 50% udziałowcem jest spółka z o.o.

  Zależy mi na tym aby zostało odblokowane moje konto prywatne, abym mógł z niego korzystać w normalny sposób. Od komornika prowadzącego sprawę mbanku na 2 kredyty dostałem już informacje o braku skuteczności egzekucji. Kwestia czasu jest aż dostanę na kolejne 2 – ponieważ jeden komornik prowadzi sprawy mbanku. Jeśli chodzi o sprawy związane z Vivus nie mam żadnych korespondencji z ich strony, tak samo jak i z BNP (raffaisen). Myślałem o koncelari oddluzeniowej ale nie jestem przekonany do ich działania.

  AU

  17 Sie 20 o 05:11

 2. Komornik nie zwolni konta chyba że umorzy egzekucję albo gdy wierzyciel wystąpi do komornika z wnioskiem o umorzenie egzekucji z tego rachunku bankowego. Nie wydaje mi się aby jakaś kancelaria oddłużeniowa czy inna miała jakiś wyjątkowy dar przekonywania wierzycieli.

  Może Pan natomiast otworzyć nowe konto – w innym banku. Chodzi o to, że komornicy zwykle bardzo rzadko ponawiają poszukiwanie kont dłużnika, może raz na pół roku o ile w ogóle. Wierzyciel na ten cel musi wyłożyć zaliczkę, nie każdy się decyduje. Jeżeli zatem otworzy Pan nowe konto, to jest spora szansa, że miesiącami nie zostanie zajęte. Dobre konta osobiste są tutaj – formularz wysyła się przez internet.

  admin

  Administrator

  17 Sie 20 o 07:35

Skomentuj