Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Damian Król, Rzeszów. Opinie.

9 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Damian Król, adres kancelarii: ul. Fredry 8/13, 35-005 Rzeszów, tel.: 579 512 744, e-mail rzeszow.krol@komornik.pl Ciekawi jesteśmy Państwa (wierzycieli ale też dłużników) opinii o tym komorniku sądowym.
Nie wiadomo od kiedy Damian Król jest komornikiem. Na jego internetowej stronie firmowej brak jakichkolwiek obwieszczeń licytacji nieruchomości i ruchomości.

16 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Damian Król, Rzeszów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Damian Król, Rzeszów. Opinie.'.

  1. Żenada. przetrzymal sprawę kilka miesięcy, nic nie zrobił i umorzył.

    afran

    4 Kwi 18 o 10:29

  2. Jak to nic nie zrobił? przeciez musiał poszukać kont, zajać nadpłatę podatku, wynagrodzenie, sprawdzić czy dłużnik samochód ma. Jeżeli dłużnik nie pracuje, nie ma nadpłaty podatku, nie ma konta albo ma ale bez środków, nie ma samochodu, to jasne że komornik nic nie zdziała.

    dozorca

    Administrator

    4 Kwi 18 o 11:02

  3. Jak można myśleć że komornik nic nie robi i umarza skoro pieniądze ma tylko wtedy kiedy właśnie coś zrobi i wyegzekwuje? Gdyby nic nie robił to byłby tylko stratny na papierze, okładce itp. materiałach biurowych, ale oczywiście każdy wie lepiej 😉

    Zdziwiona

    20 Lip 18 o 14:52

  4. Skoro komentarz o mnie to chętnie odpowiem. Jeśli uważa Pan/Pani, że nic nie zrobiłem to zapraszam do kancelarii do wglądu do akt. Z pustego i Salomon nie naleje i tak jak piszą osoby powyżej w moim interesie jest zrobić jak najwięcej bo tylko wtedy mogę zarobić na utrzymanie kancelarii. Teoria „nic nie zrobił i umorzył” jest tak absurdalna z punktu widzenia logiki prowadzenia działalności, że pozostawię bez komentarza

    KS Damian Król

    27 Lip 18 o 08:37

  5. Komornik Damian Król to kawal skur…yna bez empatii i zasad moralnych, nie polecam stanowczo egzekucji z nim.

    Anonim

    16 Wrz 19 o 05:50

  6. Dla mnie kawał skur…yna to mój były dłużnik który mnie oszukał ale komornik Król skasował gnoja razem z odsetkami i kosztami.

    kulturka

    13 Lis 19 o 22:53

  7. osoba która nazywa kogoś skur***nem tylko dlatego że ma długi, faktycznie sama jest pełna empatii i zasad moralnych 😀 hehe

    dozorca

    14 Lis 19 o 08:07

  8. Nie tylko dlatego że ma dług ale dlatego że zaciągnął ten dług w drodze oszustwa i kpił sobie z wierzyciela. Nie był jednak na bieżąco z przepisami i nie wiedział, że wprowadzono elektroniczne zajmowanie rachunków więc ucieczka z konta przed zablokowaniem nie powiodła się (bo chyba tak dług został odzyskany).

    kulturka

    14 Lis 19 o 08:23

  9. Dał radę w mojej sprawie, zasadniczo moge polecić chociaż nie była to ekspresowa egzekucja.

    Ambaras

    2 Gru 19 o 15:01

Skomentuj