Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Damian Chomiczewski, Rzeszów. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie Damian Chomiczewski, NIP 5170296551, adres kancelarii: ul. Jana Kochanowskiego 15, 35-201 Rzeszów, tel.: 17 853 22 03, e-mail: rzeszow.chomiczewski@komornik.pl Prosimy Państwa o publikowanie pod spodem opinii o tym komorniku.
Damian Chomiczewski komornikiem jest od lipca 2017 roku. Komornik ten stworzył na swojej firmowej stronie internetowej dział „Licytacje” ale wszystko wskazuje na to, że nigdy jak dotąd nie opublikował tam żadnego ogłoszenia licytacji.

15 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Damian Chomiczewski, Rzeszów. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Damian Chomiczewski, Rzeszów. Opinie.'.

 1. Komornik ten jest całkiem skuteczny, przynajmniej w zestawieniu z innymi komornikami z terenu Rzeszowa i nie tylko. Znaczny wzrost liczby kancelarii komorniczych ma pozytywny skutek w postaci większej konkurencji przekładającej się na większe zaangażowanie ale raczej tylko u tych nowych komorników.

  izi

  25 Wrz 19 o 05:05

 2. Ch…a tam skuteczny, szkoda kasy na zaliczki. Jedyny skuteczny komornik w Rzeszowie to Kopacz.

  Anonim

  4 Gru 19 o 21:04

 3. To dlaczego, jak rozumiem, do Chomiczewskiego skierowałeś wniosek egzekucyjny skoro Kopacz według Ciebie taki skuteczny?

  admin

  Administrator

  4 Gru 19 o 21:46

 4. Gościa oceniam pozytywnie. Nie zacietrzewiony, w miare sensownie działa nie „wyciągając” zaliczek kiedy i tak nie ma to sensu. A ten Anonim to kiepską reklamę robi temu „jedynemu skutecznemu”. Wygląda to na jakiś mariaż z rynsztokowym słownictwem w tle.

  Greg

  9 Sty 20 o 10:07

Skomentuj