Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Cezary Kalinowski, Białystok. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Cezary Kalinowski, NIP 5421182461, adres kancelarii: ul. Piękna 1 lok. 206, 15-282 Białystok, tel.: 85 732 17 97, e-mail: cezarykalinowskiksrbialystok@gmail.com Prosimy o przekazywanie poniżej opinii o tym komorniku.
Cezary Kalinowski został komornikiem w lutym 2005 roku. Wiosną 2014 roku zaprzestał publikowania ogłoszeń licytacji na swojej firmowej stronie internetowej a wiadomo to sąd, że wciąż są tam, takie nieaktualne ogłoszenia i nic nowszego.

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Cezary Kalinowski, Białystok. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Cezary Kalinowski, Białystok. Opinie.'.

 1. Mam pytanie , jak można sie dowiedzieć na kogo jest mieszkanie dłużnika , które specjalnie przepisał i tez nie wiadomo kiedy na inna osobę? Na mieszkaniu nie ma księgi wieczystej . Komornik umył ręce bo Spoldzielnia odpowiedziała, ze na ten moment nie jest właścicielem.

  Wanda

  8 Lis 19 o 18:11

 2. Pani takiej informacji nie udzielą. Myślę, że komornik mógłby tego zażądać (proszę się z nim dogadać, niech sprawdzi) Można ewentualnie też zgłosić do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przez dłużnika przestępstwa udaremnienia egzekucji z wnioskiem aby sprawdzili w spółdzielni czy dłużnik mieszkanie miał i kto teraz jest właścicielem. Tylko że tak naprawdę, to nie jest wówczas do sprawy karnej ważne komu je darował / sprzedał tylko sam fakt, że to zrobił (no ale może przy okazji ustala kto teraz jest właścicielem). Można też założyć skargę pauliańską i wnieść do sądy o ustalenie kto jest teraz właścicielem aby żądać uznania darowizny za bezskuteczna jeżeli w wyniku niej egzekucja jest bezskuteczna.

  admin

  Administrator

  8 Lis 19 o 19:09

 3. Komornik jest nie do dogadania sie , stwierdził ze spółdzielnia odpowiedziała ze na nią nic nie ma i klops. Skargę pauliańską to można ale trzeba mieć dane z tego co zdążyłam sie zorientować a ja ich nie mam. Sprawę karna ona ma za oszustwo , bo wyłudziła i oszukała i dalej z tego nic nie wynika bo śmieje sie wszystkim w nos . Maja parunastu wierzycieli i zero majątku

  Wanda

  8 Lis 19 o 19:42

 4. Pracownicy kancelarii nieprzygotowani merytorycznie do udzielenia informacji a egzekucja trwa bezskutecznie od czterech miesięcy. Może ktoś mi poleci skutecznego komornika w Białymstoku?

  Hiro

  8 Lis 19 o 21:31

 5. Skuteczność komorników zależy od sprawy. Jeżeli dłużnik nie jest nigdzie oficjalnie zatrudniony albo otrzymuje stawkę minimalną, jeżeli na koncie bankowym nie ma środków, nie przysługuje mu zwrot nadpłaty podatku, nie jest właścicielem ruchomości (zwłaszcza pojazdu) o wartości handlowej, nie ma nieruchomości i co tam jeszcze, to komornik nie wyegzekwuje należności ponieważ nie jest czarodziejem. Tak że zmiana komornika prawdopodobnie nic nie da a tylko dodatkowe koszty spowoduje.

  admin

  Administrator

  8 Lis 19 o 22:14

Skomentuj