Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Bogdan Wawrzynowicz, Białystok. Opinie.

4 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku Bogdan Wawrzynowicz, NIP 5422787580, adres kancelarii: ul. Legionowa 28 lok. 900, 15-281 Białystok, tel.: 85 710 39 87, e-mail: bialystok.wawrzynowicz@komornik.pl Zachęcamy Państwa do publikowania poniżej opinii na temat tego komornika.
Bogdan Wawrzynowicz został komornikiem w czerwcu 2013 roku. Ma na swej firmowej stronie internetowej zakładkę do publikowania ogłoszeń licytacji ale pusto tam, przynajmniej w tym momencie.

8 stycznia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Bogdan Wawrzynowicz, Białystok. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Bogdan Wawrzynowicz, Białystok. Opinie.'.

 1. Witam , mam pytanie , chodzi o to ze bedac dzisiaj w banku dowiedzialem sie ze komornik zajal mi konto nie informujac mnie o tym , czego takze bank nie zrobil wczesniej , nie odbieralem zadnych listow poleconych , nie mialem kontaktu z zadnym komornikiem i wogole nie mam pojecia skad te zadluzenie , a kwota minimalna na koncie to jakos niedcale 1100zl , prosze o odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam

  zdziwiony

  23 Wrz 19 o 13:17

 2. Informacja pocztą od komornika o zajęciu konta bankowego zwykle dochodzi do dłużnika w ciągu kilku dni po zajęciu konta które to zajęcie dokonywane jest drogą elektroniczną. W Pana przypadku jednak, skoro wcześniej nic Pan nie otrzymał z sądu, może być tak że wierzyciel podaje nieaktualny albo w ogóle nigdy nieistniejący adres (ale poczta powinna odesłać sądowi taki niedoręczony list z odpowiednią adnotacją a sąd wtedy nie powinien nadać klauzuli wykonalności w takiej sytuacji). Na zajęciu konta musza być dane komornika i sygn. akt – proszę się z komornikiem skontaktować, najpierw telefonicznie spróbować, i zapytać.

  admin

  Administrator

  23 Wrz 19 o 15:09

 3. A czy istniej jakiś bank którego komornik nie sprawdza w sensie że konta nie zajmie?

  Herbi

  10 Sty 20 o 15:04

 4. W każdym banku w Polsce komornik sprawdza i zajmuje konta ale jeśli niedawno namierzył konto rozesławszy zapytania do banków, to mało prawdopodobne, że w przeciągu pół roku ponownie roześle zapytania. Jeżeli zatem w innym banku założysz konto, to pozostanie na długo niezajęte. Dobre konta osobiste są tutaj, wniosek można przez internet złożyć.

  admin

  Administrator

  10 Sty 20 o 15:11

Skomentuj