Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Błażej Kalinowski, Ostrów Wielkopolski. Opinie

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim Błażej Kalinowski, adres: ul. Raszkowska 56, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel.: 62 720 50 95, e-mail: komornik@blazej-kalinowski.pl Zachęcamy wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych do dodawania pod spodem opinii o tym komorniku. Nie wiemy póki co, od kiedy Błażej Kalinowski jest komornikiem.

16 lutego, 2020

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Błażej Kalinowski, Ostrów Wielkopolski. Opinie'

Subscribe to comments with RSS

 1. Praktycznie zablokował mi firmę zajęciem rachunków bankowych. To jest krótkowzroczne działanie, więcej kasy nie będzie panie komorniku gdyż bez konta bankowego zmuszony jestem zamknąć firmę i otworzyć firmę na kogoś i nic mi pan nie zrobi wtedy.

  No Name

  7 Kwi 20 o 20:17

 2. P.S. uprzedzając ewentualną „radę” – tak, prosiłem wierzyciela żeby kazał mu zwolnić rachunek bankowy ale też jest głupawy.

  No Name

  7 Kwi 20 o 20:19

 3. Komornik bez zgody wierzyciela nie może zwolnić konta dłużnika. Ty możesz teraz założyć konto w jakimś innym banku; gdy komornik raz powysyła zapytania do banków o konta dłużnika (i zajmie je) to ponawia te zapytania zwykle dopiero po kilku (4-6) miesiącach. Dlatego nowe konto możesz mieć niezajęte wiele miesięcy. Z kont firmowych polecam te tutaj a z kont osobistych te tutaj.

  admin

  Administrator

  7 Kwi 20 o 22:50

 4. Czy komornik wiedząc że spłacam jeszcze trzech innych komorników może zająć mi pół wynagrodzenia?

  Anonim

  7 Kwi 20 o 22:22

 5. Jeżeli pozostali trzej komornicy nie zajęli (dziwne) wynagrodzenia, to ten może zająć i ściągać te 50%. A jeżeli każdy z nich skierowałby egzekucję do wynagrodzenia, to wtedy nastąpi zbieg egzekucji i jeden komornik przejmie sprawy pozostałych komorników i będzie zabierał te 50% wynagrodzenia i dzielił pomiędzy wszystkich wierzycieli dla których prowadzi egzekucję.

  admin

  Administrator

  7 Kwi 20 o 22:45

Skomentuj