Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Beata Rusin, Warszawa. Opinie.

1 komentarz

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Żoliborza Beata Rusin, NIP 9482092719, adres: ul. Raduńska 6A, 01-681 Warszawa, tel.: 22 697 00 61, fax: 22 864 38 79, e-mail: sekretariat@komornik-zoliborz.pl Ciekawi jesteśmy Waszych opinii o tej pani komornik.
Beata Rusin została komornikiem sądowym w sierpniu 2010 roku. Na stronie internetowej ma wyszukiwarkę licytacji ale na chwile obecną nie ma sensu jej używać nie ma żadnych ogłoszeń. I jak w przypadku innych komorników nieogłaszających licytacji na swej stronie internetowej, nasuwa się pytanie o aktywność czy raczej ewentualny brak aktywności tej komornik, zaangażowanie w sprawy.

10 września, 2017

kategoria komornicy

1 komentarz do 'Komornik Beata Rusin, Warszawa. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Beata Rusin, Warszawa. Opinie.'.

  1. Bardzo ciekawa osoba. Kuriozalna kancelaria, której pracownicy nie znając prawa Rzeczypospolitej Polskiej uważają, że ich ono nie obowiązuje. Dokumentacja prowadzona mocno kreatywnie, znikają niekorzystne dla kancelarii dowody wpłat. Wpłacane środki nie docierają do wierzycieli, nagminne poświadczenia nieprawdy w dokumentach kancelarii. Pracownicy niekompetentni, bezczelni, działają w myśl knajackiej zasady „jeśli złapią cię za rękę, mów, że nie twoja.”

    Radosh

    8 Gru 18 o 19:05

Skomentuj