Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Beata Pierzak, Kielce. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Beata Pierzak, NIP 9590530599, adres kancelarii: ul. Źródłowa 19, 25-335 Kielce, tel.: 41 313 57 13, e-mail: kielce.pierzak@komornik.pl Zapraszamy do wyrażania opinii o tym komorniku.
Beata Pierzak została komornikiem w maju 2015 roku. Odwiedziwszy stronę internetową pani komornik, stwierdziłem brak ogłoszeń licytacji w zakładkach poświęconych ogłaszaniu licytacji nieruchomości oraz ruchomości.

2 kwietnia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Beata Pierzak, Kielce. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Beata Pierzak, Kielce. Opinie.'.

 1. Zajmuje konta firmowe nie pozostawiając ustawowo zagwarantowanej kwoty wolnej a skarga na komornika to koszt 100 złotych i jeżeli ona tak sobie poczyna, to chyba wie, że sąd jej to utrzyma?

  mrówa

  4 Lis 19 o 20:28

 2. Na koncie firmowym kwota wolna od egzekucji nie przysługuje więc pani komornik Pietrzak prawa nie narusza. Jeżeli chcesz mieć kwotę wolną, to używaj konta osobistego, polecam dobre konta osobiste tutaj. Wielu przedsiębiorców tak robi. Zresztą, jeżeli niedawno zajmowała Twoje konta to najpewniej nieprędko (nie wcześniej jak za pół roku) znowu roześle do banków zapytania (to kosztuje wierzyciela) wiec jeżeli założysz teraz nowe konto to na 90% pozostanie niezajęte przez kilka miesięcy.

  admin

  Administrator

  4 Lis 19 o 21:26

Skomentuj