Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Bartosz Wiesiołek, Ruda Śląska. Opinie.

3 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej Bartosz Wiesiołek, NIP 5761047437, adres kancelarii: ul. Niedurnego 30/5, 41-709 Ruda Śląska, tel.: 32 244 56 47, e-mail: ruda.slaska.wiesiolek@komornik.pl Zachęcamy Państwa (wierzycieli a także dłużników) do publikowania opinii o tym komorniku, formularz jest pod spodem, nie moderujemy opinii licząc na kulturę wypowiedzi. Bartosz Wiesiołek komornikiem sądowym jest od listopada 2009 roku.

8 kwietnia, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Bartosz Wiesiołek, Ruda Śląska. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Bartosz Wiesiołek, Ruda Śląska. Opinie.'.

 1. Komornik powiedzmy że dobry, pieniądze ściągnął w końcu ale osoby pracujące przy biurku w kancelarii – żenada. Ciekawie czy pan Wiesiołek wie o „stylu” ich pracy? Prędzej albo później zapewne znowu będę miał sprawę do egzekucji i mając w pamięci pracowników pana Wiesiołka nie wiem, czy nie wybiorę innego komornika z Rudy albo spoza Rudy.

  Anonim

  23 Lis 19 o 22:46

 2. U innych komorników jest raczej podobnie… Weź pod uwagę, że są to osoby które codziennie użerają się z dłużnikami awanturującymi się, wrzeszczącymi, mającymi najczęściej nieuzasadnione pretensje, zarzuty w kwestii prowadzenia egzekucji wynikające z nieznajomości prawa. To rzutuje na późniejsze zachowanie pracowników kancelarii komorniczych nawet wobec wierzycieli.

  admin

  Administrator

  24 Lis 19 o 08:54

 3. Sciema tam zawsze sa problemy ja przeniosłem sie gdzie indziej i jest o wiele lepiej.

  Sprawa

  13 Lut 20 o 17:38

Skomentuj