Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Bartosz Kramer, Poznań. Opinie.

9 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Grunwald i Jeżyce Bartosz Kramer Kancelaria Komornicza w Plewiskach, NIP 5951418084, adres: ul. Grunwaldzka 517c/21, 62-064 Plewiska, tel.: 723 113 007, e-mail: kramer@komornikplewiska.pl Prosimy Państwa, to jest wierzycieli i dłużników z postępowań prowadzonych egzekucyjnych przez tego komornika o wyrażanie pod spodem opinii o nim i o jego pracownikach. Bartosz Kramer jest komornikiem od czerwca 2016 roku.

25 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Bartosz Kramer, Poznań. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Bartosz Kramer, Poznań. Opinie.'.

 1. Opinie??? Chyba nie… Facet przekracza uprawnienia, taki… Czyściciel kont. Gdy wejdzie na rachunek, to nie zostawia nawet na waciki, bezprawnie (nie znaczy, że bezpodstawnie) przelewa znalezione na rachunku ROR środki jakoby to klient banku wydał dyspozycje. Bank te środki przelewa i pobiera prowizje 10% Nie zostawił nawet ustawowo gwarantowanych wolnych od zajęcia środków. Powtarzam, BANK WYKONAŁ PRZELEW BEZ AUTORYZACJI, JAKOBY NA POLECENIE KLIENTA, czyli dłużnika. Już sobie wyobrażam, jak panicz Bartosz Kramer, z samego rana w asyście Policji wchodzi do kuchni (wcześniej otwierając drzwi przy pomocy kopa) i robi sobie śniadanie, wypija zawartość barku a po nasyceniu się bierze się za żonę, odbiera pocznę i chodzi po domu w mojej albo mojej żony bieliźnie. Nie ładnie brzydal się obchodzi z prawem a wszystko ujdzie mu na sucho. Jestem ciekaw, jak głęboko sięga ta zmowa, banki, żabka, sądy, policjanci…? Jest takie przysłowie „im wyżej się wspinasz, tym upadek bardziej boli, tylko nikt nie usłyszy łamanych kości podczas zderzenia ze skałą” Nie ma takiego powiedzenia? No to teraz jest. Oczywiście muszę zachować anonimowość, podpiszę się jakoś tak a potem ktoś sprawdzi adres IP i dojdzie do mnie i zrobi się ciekawie… Pozdrawiam prawdziwych dłużników.

  Edward

  7 Kwi 18 o 19:58

 2. To było konto osobiste czy firmowe? Pytam, bo kwota wolna tylko na osobistym przysługuje.
  Skoro prawdę piszesz, to nie obawiaj się namierzenia Cię.

  dozorca

  Administrator

  7 Kwi 18 o 20:31

 3. Jestem po dwóch próbach samobójczych sama wychowuje syna.Inni komornicy poszli mi na rękę i podpisali ze mną ugodę w niskich ratach .Dopiero zaczęłam nowa pracę a komornik Bartoz kramer wszedł mi na pensję ani ze mną nie porozmawiał a miał wpłacane .Teraz muszę zrezygnować ze stałego zlecenia bo z czego będe źyła .Nerwów dostałam gorączkę i wzięłam urlop .POTWÓR

  Aga

  30 Cze 18 o 17:29

 4. Ugodę zawiera się z wierzycielem a nie z komornikiem. Rozmawiaj z wierzycielem, on może kazać komornikowi zwolnić wynagrodzenie. Bez zgody wierzyciela komornik nie ma prawa zwolnić.

  dozorca

  Administrator

  30 Cze 18 o 19:40

 5. Zgadzam sie z Aga i z innymi poszkodowanymi bez wzgledu na to czy sie z nim umowisz na raty czy nie i tak ci zabierze kase

  anonim

  15 Paź 18 o 09:18

 6. A ja przez Bartosza KRAMERA zarabiam ciałem bo nie mam na chleb.

  ANIA

  23 Lis 18 o 16:32

 7. Przez Kramera czy przez to że nierozważnie zaciągnęłaś dług? Każdy komornik działa praktycznie tak samo i musi tak działać, jego zadaniem jest wyegzekwować dług na zlecenie wierzyciela. Są jeszcze i takie przypadki, że sąd niesprawiedliwie zasądził obowiązek zapłaty ale komornik nie ma prawa w to ingerować – musi egzekwować.

  Zofia

  18 Lis 19 o 15:00

 8. Przemek
  Ten facet okradł minie z całej wypłaty nie pozostawiając mi ani grosza na życie na leki które muszę pobierać regularnie na cukrzyce i na nadciśnienie a nie wspomnę o opłatach mieszkaniowych i mediach to jest skandal żeby człowieka pozbawić środków do życia

  Anonim

  3 Lut 20 o 08:42

 9. Jeżeli nie jest to egzekucja alimentów to złóż skargę na czynności komornika chociaż to też wina zakładu pracy bo nie powinien przekazać komornikowi całej wypłaty.

  admin

  Administrator

  3 Lut 20 o 09:55

Skomentuj