Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Bartosz Bociąga, Gdynia. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gdyni Bartosz Bociąga, NIP 9552073177, adres kancelarii: ul. Świętojańska 71/5, 81-389 Gdynia, tel.: 58 719 04 60, e-mail: kancelaria@gdyniakomornik.pl Prosimy o publikowanie na dole opinii o tym komorniku i jego pracownikach.
Bartosz Bociąga komornikiem jest od grudnia 2012 roku. W momencie pisania niniejszej notatki komornik ten publikuje na swojej firmowej stronie internetowej kilka ogłoszeń licytacji nieruchomości sprzed 2-3 miesięcy natomiast brak ogłoszeń licytacji ruchomości.

11 lutego, 2018

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Bartosz Bociąga, Gdynia. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Bartosz Bociąga, Gdynia. Opinie.'.

 1. Mam dłużnika u tego komornika. Mam na myśli egzekucje prowadzone przez pozostałych komorników – ponoć dwóch, ale nie wiem których. Czy zatem mam z Art 760. pukać do każdego komornika w Gdyni i pytać (a jest ich 14), czy ten mój ma takie informacje?

  kometa

  8 Kwi 18 o 09:44

 2. Jeżeli dwóch komorników prowadzi egzekucję to najczęściej dochodzi w końcu do zbiegu egzekucji do tego samego składnika majątku np. konta bankowego i jeden przejmuje sprawy tego drugiego. Jeżeli faktycznie dwóch prowadzi a nie wie Pani który jest ten drugi, to może Pani spróbować popytać telefonicznie ale on nie powinien Pani udzielić takiej informacji telefonicznie. Jeżeli stawi się Pani z tytułem wykonawczym czy innym dowodem na to że jest Pani wierzycielem, to powinien udzielic informacji czy prowadzi i itd.

  dozorca

  Administrator

  8 Kwi 18 o 12:56

Skomentuj