Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Bartłomiej Górczyński, Łódź. Opinie.

2 komentarze

Komornik Sądowy Bartłomiej Górczyński Komornik przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa, NIP 7272364062, adres kancelarii: ul. Piotrkowska 276, 90-361 Łódź, tel.: 42 682 30 77, 518 705 160, e-mail: lodz.gorczynski@komornik.pl Zapraszamy do wystawiania opinii temu komornikowi i jego zespołowi pracowników.
Bartłomiej Górczyński komornikiem jest od sierpnia 2011 roku. Trzeba przyznać, że ogłasza na swojej stronie internetowej egzekucje nieruchomości oraz ruchomości (nie tylko samochody ale i telewizor i telefon) co jest generalnie raczej rzadkością pośród komorników. kancelaria jego zatem sprawia wrażenie pracowitej.

17 października, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Bartłomiej Górczyński, Łódź. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Bartłomiej Górczyński, Łódź. Opinie.'.

 1. W tym momencie od czterech miesięcy odzyskaniem mojego długu zajmuje się komornik Gorczyński, ale chciałbym coś temat przyspieszyć. Kwota z kosztami sądowymi i odsetkami jest w okolicach 4000 zł i pytanie w jaki sposób można by egzekucje przyspieszyć włączając się w to poza komornikiem.

  arko

  2 Gru 17 o 11:56

 2. Mało prawdopodobne jest przyspieszenie egzekucji komorniczej w znaczeniu „popędzenia” komornika do roboty. Prędzej zmuszenie dłużnika do dobrowolnego uregulowania zapłaty poprzez naciski windykatorów tudzież ujawnienie przez nich majątku dłużnika którego komornik nie jest w stanie ujawnić, ale to też rzadko kiedy (wierzytelność jaką dłużnik posiada u kontrahenta). Jeżeli komornik w ciągu czterech miesięcy nie natrafił na żaden majątek dłużnika, to już zapewne nie natrafi i skończy się umorzeniem bezskutecznego postępowania egzekucyjnego.

  dozorca

  Administrator

  2 Gru 17 o 12:44

Skomentuj