Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Artur Żurowicz, Szczecin. Opinie.

5 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód Artur Żurowicz, NIP 8512831085, siedziba kancelarii: ul. Klonowica 1A, 71-241 Szczecin, tel.: 91 487 73 62, e-mail: szczecin8@komornik.pl Prosimy Państwa – zarówno wierzycieli oraz dłużników z postępowań egzekucyjnych – o opinie na temat tego komornika i jego pracowników czyli kancelarii. Artur Żurowicz komornikiem został w sierpniu 2015 roku.

12 grudnia, 2017

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Artur Żurowicz, Szczecin. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Komornik Artur Żurowicz, Szczecin. Opinie.'.

 1. Bardzo niemiła obsługa w biurze. Ręce opadają….. Jak za komuny.

  Wierzyciel

  14 Lut 19 o 12:47

 2. Moja opinia jest taka sama. Nie odbieraja telefonow, nie odpowiadaja miesiacami na pisma. Jako petent wychodze z siebie i… staje obok.

  Dluznik

  18 Wrz 19 o 13:19

 3. Jeżeli nie odpowiada na pismo to skarga do Krajowej rady Komorniczej, jest bezpłatna. Zgodnie z art. 65 ust. 1-3 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji:
  1. Krajowa Rada Komornicza sprawuje nadzór nad komornikami niezależnie od nadzoru sprawowanego przez Ministra Sprawiedliwości i prezesów sądów.
  2. Krajowa Rada Komornicza wyznacza komorników-wizytatorów spośród komorników, którzy są obowiązani dokonywać wizytacji w kancelariach danego okręgu. Wizytacja kancelarii powinna być przeprowadzona co najmniej raz w ciągu 3 lat.
  3. Przedmiotem nadzoru, o którym mowa w ust. 1, jest terminowość, rzetelność i skuteczność postępowania egzekucyjnego.
  Zgodnie z zasadami etyki Komornik powinien wykonywać czynności zawodowe (..) z należytą (…) rzetelnością i sprawnością.

  admin

  Administrator

  18 Wrz 19 o 15:50

 4. Ten pan Komornik to POZORANT -zablokowal mi konto bankowe z ktorego ma zamiar UPOZOROWANA kwote pieniezna i podaje byc moze swoje konto bankowe.Unika kontaktu telefonicznego.Skladam na niego skarge do Prokuratury oraz Ministra Sprawiedliwosci-Nr tel do tego / niby /komornika to-91-487-73-62.Podaje ze na wniosek wierzyciela z Warszawy oraz Sadu z w Lublinie dostal uprawnienia do pobierania KASY z mojego konta bankowego- Jego konsultanci z ktorymi rozmawialem litere R wymawiaja GARDLOWO.Byc moze sa z narodu WYBRANEGO.

  Roman

  18 Wrz 20 o 00:04

 5. Jaki konkretnie ma Pan zarzut? Komornik otrzymał do egzekucji tytuł wykonawczy i musi egzekwować. Jeżeli nie jest Pan dłużnikiem i wcześniej nie otrzymał Pan z sądu nakazu zapłaty, to NATYCHMIAST (w ciągu 7 dni od dowiedzenia się o tym) powinien Pan wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty do sądu. Komornik nie bada zasadności tytułu wykonawczego.

  admin

  Administrator

  18 Wrz 20 o 07:32

Skomentuj