Doradca

bezpłatne porady prawne i finansowe

Komornik Artur Mac, Gorzów Wlkp. Opinie.

15 komentarzy

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Artur Mac, adres: ul: Czereśniowa 6/408, 66-400 Gorzów Wlkp., tel.: 95 720 57 40, e-mail: mac@komornik.org Prosimy wierzycieli i dłużników z postępowań egzekucyjnych o wystawianie opinii temu komornikowi i pracownikom jego kancelarii; formularz do natychmiastowej publikacji znajduje się pod spodem. Nie wiadomo nam, od kiedy Artur Mac jest komornikiem sądowym.

21 listopada, 2019

kategoria komornicy

Komentarze do 'Komornik Artur Mac, Gorzów Wlkp. Opinie.'

Subscribe to comments with RSS

 1. Bezprawna egzekucja. Przykład: zajęcie wynagrodzenia i konta na które to wynagrodzenie jest przelewane przez zakład pracy.

  Dida

  15 Lut 20 o 18:18

 2. Komornik ma prawo zając wynagrodzenie a prócz tego też konto bankowe. Nie powinien tylko zajmować wynagrodzenia na koncie skoro wpływa w kwocie po potrąceniu u pracodawcy. Jeżeli tak się stało, to należy poinformować komornika aby nie zajmował na koncie kwoty stanowiącej wynagrodzenie już po potrąceniu.

  admin

  Administrator

  15 Lut 20 o 23:01

 3. To jest walka z wiatrakami. Czy są banki z kontami na które nie wchodzi komornik? Tylko coś takiego może dać pewność.

  Ruda

  1 Kwi 20 o 18:28

 4. Takich banków w Polsce nie ma ale jeżeli wkrótce po zajęciu konta założysz nowe w innym banku, to na 90% przez następnych 4-5-6 miesięcy komornik się o nim nie dowie ponieważ zwykle dopiero po tym czasie ponownie pytają banki o konta dłużnika. Dobre konta osobiste są tutaj a konta firmowe tutaj. Każe można założyć z domu.

  admin

  Administrator

  1 Kwi 20 o 20:25

 5. Złożyłam CV i zero odzewu.

  Anonim

  17 Lut 20 o 20:59

 6. Egzekucja Alimentacyjna.Jak to wygląda jak np. w jednym miesiacu ok14 otrzymalam od komornika cześć alimentów ściągniętych od dłużnika, ( czyli dłużnik pracował przynajmniej do dni wypłaty kolejnego miesiąca) A teraz cisza ? Jak to jest ?

  Andzia

  19 Lut 20 o 17:59

 7. Może już nie pracuje. W przypadku egzekucji alimentacyjnej komornik może zająć 3/5 wynagrodzenia. Może dłużnik uznał, że warto pracować za 2/5 wynagrodzenia i pracuje teraz na czarno.

  admin

  Administrator

  19 Lut 20 o 18:39

 8. Mam pytanie . Czy w obecnej sytuacji, jest możliwość spotkania się z panem komornikiem?

  Andzia

  24 Mar 20 o 19:10

 9. Zatelefonuj i zapytaj ale czy naprawdę musisz?

  admin

  Administrator

  24 Mar 20 o 20:09

 10. Tak ,musze . Myślałam że dostanę konkretną odpowiedź, bo to że mam zadzwonić to wiem. Żenada

  Andzia

  25 Mar 20 o 07:31

 11. Ja nie jestem tym komornikiem wiec skąd mam wiedzieć jak on teraz sobie organizuje pracę? Zakazu odgórnego chyba jeszcze nie ma do załatwiania spraw w urzędach ale jak pewnie wiesz, wprowadzane są ograniczenia. Nie wiem czy także u tego konkretnego komornika. Złap za telefon zamiast na forum pytać.

  admin

  Administrator

  25 Mar 20 o 09:11

 12. Na tego komornika to trzeba pisać skargi nie ważne czy jesteś dłużnikiem czy wierzycielem

  Mecenasik

  1 Kwi 20 o 15:51

 13. @Mecenasik to prawda. Ja tak średnio raz w tygodniu wysyłam do Sądu Rejonowego albo do samej pani prezes skargi. Na bezprawną odmowę wglądu do akt. Na pobieranie za dużych kwot. I tak dalej.
  Zdarzyło się panu komornikowi pobrać od znajomych mi osób kolejno:
  od osoby „A” – o ponad 1000 zł za dużo (część już zwrócił, ale żeby nie było! nie sam, dopiero po wezwaniach i pogrożeniu sądem);
  od osoby „B” – o prawie 400 zł za dużo. Tej osobie jeszcze nie oddał.
  W nosie ma przepisy, nie interesują go ustawy, notorycznie łamie prawa dłużnika, dodatkowo ma bezczelne odzywki, a rozłączanie się w trakcie rozmowy telefonicznej to w tej kancelarii standard. Na jego nieszczęście, wszystkie rozmowy zostały nagrane i część z nich przesłana do pani prezes.
  Nadmienię, że naciąganie dłużników na kwoty wyższe niż gwarantuje mu ustawa, to przestępstwo. 🙂
  A! Tak tajemniczo powiem, że zamierzam wykorzystać WSZELKIE możliwe środki prawne, by ukrócić proceder złośliwego łamania prawa przez komornika. Jeśli ktoś chce się włączyć do tego (a warto, im więcej osób oszukanych tym lepiej) – to zapraszam do kontaktu: tel. 690-084-100. Możecie wysłać mi papiery (oczywiście z zamazanymi danymi, do niczego ich nie potrzebuję), a ja zerknę i zobaczę, czy pobrana od Was kwota była prawidłowa. Nie biorę za to kasy, robię to w czynie społecznym – ot, taki ze mnie społeczny obywatel. Dura lex sed lex, jak to mówią 😉

  A.

  6 Kwi 20 o 21:12

 14. Jak to komornik jest w stanie oszukać? Nie rozumiem już nic.

  Nanananq

  25 Cze 20 o 16:28

 15. Pan Komornik Artur mac to bardzo pewny siebie człowiek,nieżyczliwy ,interesuje go tylko jego wynik finansowy.Ale na niego też można złożyć skarge i zamierzam to zrobić.

  Anonim

  5 Maj 20 o 15:55

Skomentuj